Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
White Devil
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi29 Ekim ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
telefon hiç açılmadığı için odin'de yazan koda bakıp indirdim, teşekkürler.... Mesaja git »
bana samsung A700F rom linkini verebiliecek olan var mı? sammobile'da başka ülkeler var, indirdim fail veriyor.... Mesaja git »
★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
2015 modeli var, ilk batarya 100 doluyken %0'a düşüyor diye servise yolladım ne hikmetse format atıp yollamışlar, dün gece sorun olmayan telefonda sab... Mesaja git »
4k için grup arıyorum, ödemem aylık şeklinde olacak.... Mesaja git »
House of Cards (2013- ) | 5. Sezon başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Narcos Escobar ölünce bitti diğer sezon hep bir eksiklik vardı bunda da öyle olacak, Kevin Spacey kadar iyi oyuncu bulunur sıkıntı Frank reyiz türlü i... Mesaja git »
Tolga zengin ceza alacak mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tolga'nın yaptığı Volkan'ın yaptığı ile aynı, Volkan işine gelmeyince anama sövdüler diye kaçıyordu ama derbilerde su içerek, türlü gıcıklıklar yapar... Mesaja git »
Ekonomik çöküş korkusu akp'yi erken seçime zorladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
geçen seçim gördük mühürsüz oylarla bile zor %51 aldılar 002 ve 003 kodlu muhalefetin gıkı çıkmadı, ohal döneminde seçim olmaz olursa sonuç bellidir, ... Mesaja git »
Kadinlarin ekonomik ozgurluk kazanmasiyla aldatma oraninin artmasi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
o iş öyle değil, boşananların çoğu erken evlilik veya görücü usülü ile yapılmış evlilikler, bir müddet sonra eşler gerçek halini tanıyınca boşanma art... Mesaja git »
BANK ASYA MÜDÜR YARDIMCISI SPK BAŞKANLIĞINA ATANDI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bu ülkede sırf faiz oranı düşük diye bank asyadan kredi çeken sonra fetöcü diye içeri alınan insanlar var, siyasi 1 tane bile fetöcü olmaması bu tür a... Mesaja git »
Narcos (2015) | NETFLIX (4. Sezon ONAYLANDI!) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bir önceki mesajmında 3. sezonu izlemem dedim ama o da iyiymiş, pablo gibi mekan basalım adam tarayalım olayı yok daha çok işi şantajla hallediyorlar ... Mesaja git »
Arkadaşları

sewok

kyorhan

JaSoN_

D4L_maxima

hsnclk91

new_montana

ulasilamayan

Yggdrasil Asgard

Çalar Çalmaz Çalan Zil

La Pluie

sisefsane41

nufyat19
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Subaru
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Galatasaray, Tottenham Hotspur FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156