Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
White Devil
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi29 Ekim ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vücut Geliştirme hayatımı nasıl kararttı... başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
yiyemeyeceğin muzu soymuşsun spora suç atma.... Mesaja git »
nihayet oyunu alabildim ,bu fm touch 2017 ne tam anlayamadım.... Mesaja git »
Türkiye'nin özeti başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
kimsenin milleti umursadığı yok bu millet para ve güce tapıyor, adamlar fetö yaptı diyor kimsenin umrunda değiller.... Mesaja git »
Son Dakika: Yine Manisa! Çok sayıda asker hastaneye kaldırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Türk milleti asker doğarmışmış, atara atar gidere gidermişmiş alayı yalan balondan gazlama sözler, askerler 4 oldu zehirleniyor akp'liler olayı fetöye... Mesaja git »
House of Cards (2013- ) | 5. Sezon 30.05.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
dizi artık popülerliğe oynuyor.... Mesaja git »
Kilicdaroglu'ndan sok aciklama: Kavurmaci serbest birakilmali ! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
bu adam fetönün ulusalcı imamıdır islamcı olanını zaten biliyorsunuz.... Mesaja git »
FOOTBALL MANAGER SERİSİ 2017 - [510 ÜYE] - [ANA KONU] - [04 KASIM 2016 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
görev ayarlarında maçlara asistan gitsin diye bir seçenek vardı onu seçmiş olabilirsiniz. geçen indirimi kaçırdım para yoktu umarım yaz indirimine gi... Mesaja git »
Sakarya’da tehlikeli gerginlik: Suriyelileri Dövdüler başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
zevkle izliyorum, biz kampa alınsın derken bizi terörist suriyelileri din kardeşi ilan ediyorlardı, Sakarya zaten acayip bir halka sahip köşede esrar ... Mesaja git »
American Truck Simulator (Çıktı) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
aynı benim gibisiniz, ets'de adr alınca yüke özel adr plakasını takıyorum, ats'de ekonomi modu yüklemiştim yükten 3000 kazanıyordum aynı mod ets'de de... Mesaja git »
Kemal gibi bir pasif nedense ! gaza gelmiş, o da kendi kankilerine sıra geldiği için, bir Atatürkçü olarak chp'den nefret ediyorum artık, fetöcüi pkk'... Mesaja git »
Arkadaşları

sewok

kyorhan

JaSoN_

D4L_maxima

hsnclk91

new_montana

ulasilamayan

Yggdrasil Asgard

Çalar Çalmaz Çalan Zil

La Pluie

sisefsane41

nufyat19
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Subaru
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Galatasaray, Tottenham Hotspur FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.328