Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
White Devil
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi29 Ekim ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Astigmat + miyop olan var mi ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Beyler bi kac ay once astigmat miyop oldugumu soyledi doktor ama gozluk kullanmiyorum alismadigimdan soyle sikintilarim var bunlar astigmattan mi oluy... Mesaja git »
eski Türkiye muhabetine dahil olayım, eski Türkiye olsaydı millet twit atmak yerine bugünkü Akp ve Chp seçmeni beraber sokağa çıkardı ve bu birlikteli... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
adam bütün gün oyunda ama burada oyunu gömmüş.... Mesaja git »
MTV %40 ZAM! YETER ARTIK! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Zam değil zamcık, zamımıza koydular rahmetli Levent Kırca aklıma geldi.... Mesaja git »
Laboratuvarda sperm örneği verilen odaya girdim (ss li) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Allah burdaki ergenleri umarım o odaya girmek zorunda bırakır yorumlara bak.... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Haritanın yeni sürümünü yükleyince oyundaki ilerlemenizin gitmemesi lazım, versiyon değişikliği algılandı zarar görmemeniz için ana garajına gönderild... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yük al bir yerden iptal et, mp geliştiricisine sordum çözüm bulamadı... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Fiziksel bir bürosu olmayan yerden hizmet alırsanız sorun çıkınca uğrsiırsınız, kendi teknik ekibi bile yok, 16ya upload hızını soruyorum bana akk son... Mesaja git »
Twitch yayıncılarının kazandığı paralar hak mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kitlenin çoğu babasının cebinden para çalıp ininal karta oara aktarıp bağış yapanlardan oluşuyor, adam en yüksek bağış yapanı arkadaş ekliyeceğim diyo... Mesaja git »
yeri burası değil biliyorum ama sırf fm oynamak için laptop alacağım, bime gelen 700tllik makinalar iş görür mü?... Mesaja git »
Arkadaşları

sewok

kyorhan

JaSoN_

D4L_maxima

hsnclk91

new_montana

ulasilamayan

Yggdrasil Asgard

Çalar Çalmaz Çalan Zil

La Pluie

sisefsane41

nufyat19
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Subaru
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Galatasaray, Tottenham Hotspur FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
2.158