Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
White Devil
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi29 Ekim ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İsyan eden imam açığa alındı! (Camii de toplanan paralar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
uzun zamandır cumaya gitmiyorum bu hoca namaz kıldırsın arkasında kılarım, en son camiye gittiğimde cuma hutbesi öncesi belediye başkanı geldi oy iste... Mesaja git »
oyun türktelekom playstore'da 68tl faturaya taksitle alın olsun bitsin.... Mesaja git »
Donanımhaber vs. Ekşi sözlük [Ekşisözlük'ten YANIT GELDI] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
2 hesabım güya formatı bilmiyormuşum diye direkt kapandı ortada argo dahil yok, hesap kapanmasının tek nedeni koyun gibi yazmamam böyle bir kaç kişi d... Mesaja git »
Enes Batur Ağabeyimiz Ağlıyor :) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
dert etmedim akıllı adam ama bizimkilerin bazı şeyleri sorgulaması lazım.... Mesaja git »
Enes Batur Ağabeyimiz Ağlıyor :) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Barış Özcan dediğiniz şahıs çok mu düzgün? neden apar topar ülkeden kaçmış neden ülkeye gelemiyor bir sorun.... Mesaja git »
TURİSTE 100EURO 300LİRA DİYEN TAKSİCİ... başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
sorsan müslüman, kitabta bile hak yemeyin yazar.... Mesaja git »
Omsi Bus Simulator-ÇIKTI! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
googla sorunca direkt çıkıyor, ayrıca mecidiyeköy-levent haritasını indir birebir gerçektir.... Mesaja git »
Black Desert Online başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
oyun beni sarmadı 30lvl sahirem var hesabımı 15tl steam kodu veya bakiyeniz varsa 15tllik oyun hediyesi karşılığında verebilirim ko'dan sonra heves et... Mesaja git »
çok teknik konuşmuşsunuz ben sıradan kullanıcıyım, i3 2130 var bana giren çıkan bir şey olacak mı? işlemci kendini zor çalıştırıyor kayıp olursa çöpe... Mesaja git »
bu da yeni moda oldu, hakkını dışarıda aramaktan acizler ekşide başlık açıyor tutarsa sonuca varıyor tutmazsa yapacak bir şey yok.... Mesaja git »
Arkadaşları

sewok

kyorhan

JaSoN_

D4L_maxima

hsnclk91

new_montana

ulasilamayan

Yggdrasil Asgard

Çalar Çalmaz Çalan Zil

La Pluie

sisefsane41

nufyat19
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Subaru
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
Galatasaray, Tottenham Hotspur FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203