Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
master_23
Gerçek Adrz sd
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Safari site verilerini silemiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam tarihçeyi ve web sitesi verilerini sil diyorum sonra ileri düzeye gelip tüm web sitesi verilerini sil diyorum hepsi siliniyor birtek resimdeki g... Mesaja git »
Safari site verilerini silemiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ekran görüntüsünü ekledim [url=http://hizliresim.com/M04kak][/url]... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
aynen düzenle diyip siliyorum tekrar girdiğimde silinmemiş olarak duruyor.yer kaplamıyo dediğiniz gibi 0 byte ama merak ediyorum niye silinmediğini ak... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam öyle yapıyorum zaten bütün verileri siliyorum hepsi siliniyor tekrar ileri düzey dediğim zaman yadi.sk silinmemiş olarak duruyor tekrar siliyoru... Mesaja git »
meraba arkadaşlar ıphone 7 de safari ayarlarından bütün site verilerini sil dememe rağmen ileri düzeyde bi site kalıyor ve bitürlü silinmiyor resimde ... Mesaja git »
Safari site verilerini silemiyorum konusunu başlattı (3 gün önce)
Merhaba arkadaşlar ıphone 7 safaride tarihçeyi ve web sitelerinin tümünü sil değidiğim halde yadi.sk yandexin depolama sitesi verisi hep kalıyor.görse... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109