Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Xilaver
Gerçek Addilaver
Doğum Tarihi19 Şubat 1998
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 25 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2si1 | Türk Telekom indirim yaptı Vodafone yeni fiyatları açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Olabilir yanitin icin tesekkurler yine Enis hocamızın sesi kısılmış keşke şunu çekmeden önce kksa bir video ile test etseler :D... Mesaja git »
2si1 | Türk Telekom indirim yaptı Vodafone yeni fiyatları açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Uygulamada fullhd video açınca nedensizce fps düşüyor... Mesaja git »
2si1 | Yılın oyunu ödülü ve sonrası başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Saat 01.15 tam yatağa girecem, bir baktım 2 si1 hemen çayımı kapıp salondaki tv ye koştum ??... Mesaja git »
Vampire: The Masquerade - Bloodlines Türkçe Yama Çalışması başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Devam mı beyler?... Mesaja git »
Fiyatlari el yakan cinsten, ucuzlayinca yaygınlaşır bence... Mesaja git »
Asus, ekran kartınızı madencilik için kullanmanızı istiyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Adamlar her eve madenciliği sokmaya çalışıyor akıllıca... Mesaja git »
Ram oc attim ama pc açılışta farklı açılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam ben konuyu açtığımi unuttum ama tesekkurler eve gidince bakicam... Mesaja git »
Bazı arkadaşlar pokemon go unutuldu filan diyordu lakin bilmiyorlar ki oyunun daha Türkiye de çıkmadığını oyun özellikle asya tarafi başta olmak üzere... Mesaja git »
Konum atarlar knk... Mesaja git »
Kripto para dünyası dibe vurmak üzere başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Pokemon Go nun asya da ne kadar popüler olduğunu bilmiyorsun sanırım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109