Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fönix0526
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Mayıs 1993
KonumAmasya,Merzifon
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GTX 750Tİ psu önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İkinci el bölümünde mesaj dahi gönderemiyorum bu dh saçmalığindan.yapmadigim şey kalmadı yahu arkadaş numaram eski hesapta kaldı onuda herseyini unutt... Mesaja git »
hocam daha önceden bu numarayla kayıt olmustum şimdi ikinci el bölümüne giremiyorum başka numaram yok link atsanız bakabilirmiyim birde yardımcı olurm... Mesaja git »
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-gtx-750ti-overclock-415734989/detay şöyle birşey gördüm temize... Mesaja git »
şnternetten ikinci el ekran kartı alırken sonucta az para değil 300-350 tl kargoyla almayı dusunuyorum fakat neler istemeliyim ne tür önlemler almalıy... Mesaja git »
baya bi araştırdım gtx750ti güzel bir kart ikinci el 300-350 tl civarı gördüm normal midir zaten bütçemde o kadar psu almaya kalkarsam 9800 gt falan a... Mesaja git »
amd den uzak durmak istiyorum aşıma gelenlerden dolayı ısınamıyorum amdye rahatça kullanabilmek için daha önce hic olmayan nvidia bir kart almak istiy... Mesaja git »
ikici el alacam bir farkı olurmu rahatça sorunsuz kullanabilirmiyim?... Mesaja git »
hocam şuan elimdeki psu iş görmnezmi ? illaha yenisini mi almam lazım... Mesaja git »
GTX 750Tİ psu önerisi konusunu başlattı (bir ay önce)
Selamlar fx6300,12gb ram (8+4) ,320gb sata 7200 HDD,MSI 760gm p-23 FX anakart,4-5 adet 12-8.cm fan bulunmakta sistemde şuan kullandığım kart hd 6570 s... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094