Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fönix0526
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ümit BlackRider alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Arkadaşlar bütcem 600 TL olmuştur varmı önerdiğiniz birşey 600 e almadan önce iyice arastiriyim pişman olmak istemiyorum zar zor biriktirdim o kadar [... Mesaja git »
İşlemci yükseltince performans düşüşü? başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
İşlemci yükseltince performans düşüşü? başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
80 GB eski diskten iyi olacağı kesin değilmi ? 250 GB 7200 RPM HDD tune De baş sector görünmüyor tamam haklısınız 1 GB az zaten evde kullandığım bilg... Mesaja git »
İşlemci yükseltince performans düşüşü? başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Bilgisayar teknik serviste çalışıyorum arkadaşlar işlemciyle Rami değiştirmeden önce 27 tane program artı gelen cihazların biraz yedekleri chromede ek... Mesaja git »
İşlemci yükseltince performans düşüşü? konusunu başlattı (12 sa. önce)
Selamlar eski bir kasa var elimde üzerindeki parçalar şöyle 80 GB sata HDD Agp 128mb ekran kartı (512 512) ddr 1 GB ram Pentium 945 işlemci(tam... Mesaja git »
Sol pedal sürekli çıkıyor yardım edin! başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Tamamdır hocam zaten olmadı kaynaklattiricam napiyim sağolun yardımlarınız için... Mesaja git »
işlemciye macun sonrası pc acılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Dediğim gibi komple temiz bir tinerle anakartti yikarsan ve dikkatlice herşeyi acele etmeden aşırı sıkmadan takarsan sorun düzelir bir monitöre bağla... Mesaja git »
Ümit BlackRider alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Bu hafta sonuna kaldı neden sordunuz hocam... Mesaja git »
Sol pedal sürekli çıkıyor yardım edin! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Amasyadayim bisikletçi pek yok sanayi var amca orda kaynakların başka çare yok gibi bisiklet iyi değil zaten yenisini Alicam abim kullanıcak bunu sağl... Mesaja git »
işlemciye macun sonrası pc acılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
klasik casper çilesi!! yapacağın iş anakartı tiner ve fırça yardımıyla bir güzel temizlemek anakartta ne varsa bomboş pcb kalacak şekilde sök tertemi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172