Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fönix0526
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Mayıs 1993
KonumAmasya,Merzifon
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
JANTLARIM YAMULDU YARDIM EDİN başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Vallahi işinin ehli biri gibi duruyor 5 tane kırık(köpük) jant teli var onları değiştirip akort cekicem dedi başka biseyi yok dedi bugün oraya gidicem... Mesaja git »
JANTLARIM YAMULDU YARDIM EDİN başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam 70 kiloyum boy 1.77-78 civarı bu koskoca bisiklet beni taşımayacakta kimi taşıyacak diğer konuya gelirsek bizim suanki jantlar teller siyah sta... Mesaja git »
Link için kusura bakmayın cevabımı aldım son sorumda şu olsun standart gümüş renkli jantı CORELLİ jazz 1.0 a taksak çok çirkin durur mu?... Mesaja git »
Jant bu intent://n11.com/?pt=pd&pd=174108082&t=900000&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=deeplink&adjust_tracker=rx2f5h&gclid=Cj0KCQjw3... Mesaja git »
Bisiklet işine nokta koymak istiyorum lütfen bakın başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Servisim dediğim yerde bir bisikletçi mağazası ki büyük ihtimal orada topladılar tam emin değilim ama öyle tahmin ediyorum toplarken mı hor davrandıla... Mesaja git »
Bisiklet işine nokta koymak istiyorum lütfen bakın başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Tamamda hocam bir bisiklet evden işe işten eve ara sıra parka gitmekle en fazla 40 falan yapmakla nasıl hor kullanılmış olabilir zincir 10tl 20 TL pe... Mesaja git »
Sormak istediğim şey şu bu jantlarda (ön jant-arka jant takım) gibi mı yoksa 26 lık takım jant mı o arka dişli on janta takılabilir mi ?... Mesaja git »
İlk aldığımdan 1-2 ay sonra 4 papuçu da değiştirmek zorunda kaldım fren yoktu ve aşırı ses çıkartıyordu ondan sonra zincir koptu yaptırdım tekrar kopt... Mesaja git »
CORELLİ jazz 1.0 aldım PİŞMANIM.... Mesaja git »
JANTLARIM YAMULDU YARDIM EDİN konusunu başlattı (3 ay önce)
Selamlar daha 4-5 ay oldu CORELLİ jazz 1.0 aldım gittiğim bisikletçi mağazasında çok taksiye ettiler aldığım güne lanet olsun ilk olarak daha 1 ay fal... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.064