Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zerenito
Gerçek AdBerkay Aşçıoğlu
Doğum Tarihi5 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
gelecek sene ki playpff rakibini düşünsene rakibin en son playoffda 2014 de yenilmiş... Mesaja git »
açıkçası bir yunan takımın pana gibi bir takımın final four için son şansına bu kadar kopuk oynaması beni şoke etti hiç böylke bir şey beklemiyorum a... Mesaja git »
fenerbahçem be...... Mesaja git »
haklısın ama son periyot final four için son periyotları olabilir onlar uyanırsa bizm de uyanmamız gerek... Mesaja git »
sloukas be sonunda be datome ile sana ihtiyacımız var final four da... Mesaja git »
aynen ben de senin gibi düşünüyorum açıkçası 2. veya 3. periyotta aleyhimize farkın çift hanelere çıkabileceğini düşünüyorum.... Mesaja git »
olmadı bu be antic açıkçası datomeyi görmek istiyorum bu maç en büyük dileğim bu... Mesaja git »
Yeni blog başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
açıkçası üniversite sınavında dolayı bloga ara verdim ama başka bir sitede yazmaya devam ediyorum hala. Benim yazdıklarım arasında en beğendiğim yazı... Mesaja git »
Yeni blog başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
düşünceniz için teşekkürler. tabi ki herkes bir mamatha gandhi olmalı demiyorum ama elimizdekinlerin gücünü ve beklentilerimizin gereksizliğini fark... Mesaja git »
OAKA'DA BİR DESTAN YAZDIK başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tarihe bakmak gerekir playofflarda alttan gelip de ilk 2 maçı deplasmanda kazanan kaç takım vardır.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109