Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Thejoker58906
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DAYS GONE |PS4 ANA KONU| 26 NİSAN 2019|TÜRKÇE başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Satıyolar şuanda avrupa da oyun deluxe olarak var sadece oda 80 € bakalım ortalığı ayağa kaldıracaklarmı... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ve epilogue lar ile beraber oyunda bitti uzun ve güzel bir oyundu buradan sonrası spoiler... Mesaja git »
Death Stranding (Playstation Exclusive) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
merhabalar hocam zaten sadece ps5 e çıkarmazlar hocam benim tahminim 2019 da days gone ,death stranding, ghost of thusisma üçlüsünü 2018 deki gow det... Mesaja git »
Death Stranding (Playstation Exclusive) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2020 de ps 5 duyurulacağı kanısındayım bu yüzden 4 oyun da 2019 yılında çıkacaktır ps5 in duyuruldu yılda ps4 e exc çıksa bile bir çacık olmaz o rekla... Mesaja git »
DAYS GONE |PS4 ANA KONU| 26 NİSAN 2019|TÜRKÇE başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
fiyatlardan dolayı heralde bu tartısmanın bu konuda ne işi var yoksa bu arada röportaja bile gerek kalmadı facebook üzerinden dün yazdıgım cevabı v... Mesaja git »
DAYS GONE |PS4 ANA KONU| 26 NİSAN 2019|TÜRKÇE başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
us psn de deluxe 370 ken burda 490 gerçekten komedi bu rusyada da normal değil bu arada ucuz ise oradan alırım diyordum ama orda da 410 tl spotçudan ... Mesaja git »
DAYS GONE |PS4 ANA KONU| 26 NİSAN 2019|TÜRKÇE başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İlk olacak röportajda sorulacak klasik 2 soru ve cevap her zaman olduğu gibi Soru: oyun türkçe olarak geliyor bu çalışmalarınız devam edecek mi peki... Mesaja git »
489 TL az olmuş aslında gelin şunu 999 TL yapalım ve ilk 1000 TL deki oyunun siftahını yapmış olalım çok güzel olur valla... Mesaja git »
Days Gone Ön Siparişe Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
489 TL ne lan kur düştü ama bu adamlar yükselterek hesap yapıyor herhalde gider spotçudan alır keyfime bakarım... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
chapter 6 bitti epilogue a geçtim ama bir kaç sorum var... Mesaja git »
Arkadaşları

Yıldırım Demirören

-IMAX-

Solomun

Ali129
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.160