Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FuuRina
Gerçek AdBerkant Öztekin
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dijitale geçsem sıkıntı çıkar mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çok teşekkür ederim yinede cevapladığın için.... Mesaja git »
Dijitale geçsem sıkıntı çıkar mı ? konusunu başlattı (3 ay önce)
Konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim fakat yardım ederseniz sevinirim.Sorum şu elimde kutulu yani CD olarak Rainbow Six Siege oyunu bulunuyor art... Mesaja git »
Horizon: Zero Dawn için Hikaye Fragmanı Paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hacı ilk olarak şunu söyliyim oyun PS Store'da 190? hadi 200? diyelim 7 senelik arkadaşımda PS kardeşliği yaptım 100 ben 100 arkadaşım koyarak oyunu o... Mesaja git »
Horizon: Zero Dawn için Hikaye Fragmanı Paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
PS Store : 190 Spotçular : 180-210 Teknoloji Marketler : 250-300... Mesaja git »
Hahahahaha scorpioyla 4K horizon akar mı :D yav hiç gülesim yoktu şimdi Horizon Zero Dawn,The Last Of Us 2,PS4 Exclusive Spider Man,Days Gone,God Of W... Mesaja git »
Oyun geliyor oyun be gördükçe heyecanlanıyorum umarım türkçe altyazı seçeneği bulunuyordur Killzone Shadow Fall'da türkçe dublaj vardı en azından bund... Mesaja git »
Rainbow Six Siege 5.3 Güncellemesi Detaylandırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Keşke azıcık ucundan da yeni operatörleri gösterselerdi :(... Mesaja git »
For Honor Kapalı Beta Tarihi Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Uzatırlar merak etme her oyunun da 3-4 gün veriyor daha sonra uzatıyor R6 Siege veya Division'da olduğu gibi... Mesaja git »
PS4 sahibi olmama rağmen şu Xbox'a üzülüyorum cidden yazık oldu güzelim rakibe.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.156