Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
necmi657
Gerçek AdNecmi Uyar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
bende araba almadan evvel herkeze soruyordum taksicilere bile sordum her kafadan bi ses cikiyordu yok uno alinir mi unoya para verilir mi 4 ay oldu hi... Mesaja git »
...::Solenza Klübü::... başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
merhaba arkadaslar bende uno sx var ama model yukseltmek istiyorum fazlada butcem yok arabam iyi brc lpg li yeni taktirdim uno yu satip dacia solen... Mesaja git »
anfisiz subwoofer bağlantısı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
cevabiniz icin cok tesekkur sorularim olacak size 1. hoparlorlerin ozellikleri. Teknik Özellikler: -Ana hoparlör gücü:100W RMS (50Wx2) -Frekan... Mesaja git »
anfisiz subwoofer bağlantısı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
saygi deger arkadsalrim mikado v28b sinema sisteminin amfisiz olan hoparlorunu arabanin 10 cm lik on taraftaki hoparlorune bagladim arka bagaja koyd... Mesaja git »
anfisiz subwoofer bağlantısı? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
tesekkurler cevabiniz icin... Mesaja git »
anfisiz subwoofer bağlantısı? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
arkadaslar pioneer 171 up teybim var teybim sub cikisli arkasinda L R cikislari var bunlar sub cikisimi oluyor sinema sistemini bası ni bunlara baglas... Mesaja git »
^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
söktürdüm lpg yi cok sukur iki arkadasimida yanima aldim arkadaslarda araya girdi bugun lpg sistemini komple soktuler yanima iki tane sahit almasam ba... Mesaja git »
ben hala ugrasiyorum ist taktirdim 3 aydan beri belki 30 kere gittim cozume kavusturamadilar adamlar sorumsuz gun icinde benzin gaz yapiyorum anaht... Mesaja git »
benim uno 2. arabam cok bakimli ama neden fazla yaktigini cozdum daha test asamasindayim ama yuzde 75 dusundugum gibi bu olay butun lpg li araclari il... Mesaja git »
5 kişiydik arabada tam uzun yol degilde gece sehir icinde gezdik isiklarda durduk beklemeler yaptik yani 5. vitesi hic kullanamadim 4. vites ara sira ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.071