Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
necmi657
Gerçek AdNecmi Uyar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
evde benim esimin internetimiz var telefonlarimizda ama yasli babaminda akilli telefon almasi ile eve internet elmak sart oldu eve TT 29 lu tarif... Mesaja git »
Topraksız priz topraklı priz yapılabilir mi? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
arkadaşlar bilgisayarın fişini takınca hep bi kıvılcım çıkardı geçenlerde baktığımda topraksız olduğunu gördüm. gittik bir tane topraklı priz aldım am... Mesaja git »
Topraksız priz topraklı priz yapılabilir mi? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
topraklama işini ne yaptiniz arkadaslar 2 yil sonunda... Mesaja git »
Topraksız priz topraklı priz yapılabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
topraklama işini ne yaptiniz arkadaslar 2 yil sonunda... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
pekiyi bu eurovent testlerine girmeyen klimalar alinmazmi her klima girermi mecburimi... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu eurovent nedemek aciklayabilirmisiniz... Mesaja git »
Kışın Klima İle Isınma başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu eurovent olayini aciklayabilirmisiniz... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
fujitsu bolge m.d aradilar. benim soylediklerim ufak tefek seyler miş boyle seylere cok takilma dedi siz klimanizi açın kullanin sikinti cikarsa bizi ... Mesaja git »
tesekkurler aslinda hic ugrasmak istemiyorum ama klimayi kurarken yaptiklari her haraket yanlisti daha oncede mitsubishi electric klimam vardi adamlar... Mesaja git »
merhaba arkadaslar bir hafta once fujitsu marka klima aldim cogunlukla isinma icin klimayi yetkili servisten aldim neyse kurmaya geldiler ikitane genc... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105