Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Roshipafu
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Aralık 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ölüm Defteri Manga Özeti başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkürler, uzun bir ara verdim ama , en kısa zamanda devamını yazacağım. 10.cilt ( 80,81,82.bölümler )... Mesaja git »
Satrançsever Mangaseverler konusunu başlattı (3 ay önce)
Oynayan varsa oynayalım ? https://tr.lichess.org/@/Umutmersin... Mesaja git »
Crocodile vs Blueno başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Water 7'de Aokiji konuşmasından sonraysa doğru, ama onun öncesinde hep yüksek ödüllü, düşük ödüllü yü yeniyordu, yani mangaka bunu bir seviyesi be... Mesaja git »
Sonuçta kısa bir seri değil dediğin gibi, bu kadar uzunca yapacağını planlamamıştır bile mangaka , zaten seriye başladığı zaman 5 yılda bitireceğim m... Mesaja git »
One Piece Karakterlerin Güç Seviyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
2 yıl sonraki tahmini güç seviyelerini harflerle belirtiyim ; Yonkoular = S+ Dragon : S Akaiunu : S- Amiraller : A+ Mihawk : A+ Sabo : A+ Doflamingo ... Mesaja git »
Aslında seriyi etkileyecek bir durum görmüyorum ben. Ana karakterler ( Bizim tayfa ) ve önemli karakterler ( Roger, Beyazsakal, amiraller, yonkoular... Mesaja git »
2 yıl sonra bu iki karakterde muhtemelen hakiyle dönecek. Bana göre tüm cp9 , cp0'a geçiş yaptı.2 yıllık dalgalanmada ikiside epey güçlü olmuştur.... Mesaja git »
Şu sayfalara bakarsan pekte nalları dikmişe benzemiyor http://2.bp.blogspot.com/-EJV9UKsY390/V4Q3gw2DUUI/AAAAAAAA5ec/x-wUjxHjBuIV7m2x4HVWP9nouoqNbgp... Mesaja git »
Animesi Mangadan İyi Olan Seriler başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hunter x Hunter ( Çizimleri daha iyi çünkü ) Dragon Ball ( Dövüşleri ve müzikleri efsane , dövüşleri tam olarak iyi yansıttılar özellikle ilk seri ve... Mesaja git »
Luffy, birçok kez Crocodile'ın saldırılarından sıyrılabildi. Blueno ilk göründüğünde Luffy ona vuramıyordu, '' Kamie '' ile sıyrılıyordu Blueno ve önc... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156