Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Antalya.Gayrimenkul
Gerçek AdMurat Kck
Doğum Tarihi30 Haziran 1988
MeslekGayrimenkul Danışmanı
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 37 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BOŞ TAHLİYE TAAHÜTÜ HK. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Selamlar hocam..Onu bizde imzalatıyoruz..Olur da kiracı kirayı ödemez, komşular ile sıkıntı yaşar, eve zarar verir ise kiracıya çıkması gerektiğini sö... Mesaja git »
İbrahim Melih Gökçek @06melihgokcek BU NE CESARETTİR YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM...BENİ MUTLAKA ARA... Sözü aklıma geldi :D... Mesaja git »
Hocam bir erkek bir emlak danışmanı olarak diyorum ki kadınları dinle :D İlerde yengenin sitemlerini göze alabiliyorsan bilmem :D... Mesaja git »
"EVİ KİRAYA VERMEK" YARDIM! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
3 hissedarın imzası gerekiyor. İlk ay peşin alınacağı için 11 senet imzalatman gerekiyor. Demirbaş listesi varsa onları mutlaka belirt Sözleşme yap... Mesaja git »
Selamlar hocam..Burada ki arkadaşlar da fikrini söyleyecektir elbette.Şimdi iki yerin de kendisine göre artı ve eksileri var... Dükkan; *Çok gürültü... Mesaja git »
https://youtu.be/abNqZSwtGF4 bu video aydınlatıcı olacaktır... Mesaja git »
Konut kredi oranları düştü!! konusunu başlattı (bir ay önce)
Konutta yeni dönem! İlk açıklama Ziraat Bankası'ndan geldi... Son dakika... Ziraat Bankası, 500 bin TL'ye kadar olan konut kredilerinde 10 yıla kadar ... Mesaja git »
Ev sahibi ile anlaşamama Kira artış talebi. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selamlar üstat ..Kira sözleşmesinde kira bedeli net olarak ne kadar yazıyor + yıllık kira artışını sözleşmeye ne kadar yazdınız? Tahliye taahhütn... Mesaja git »
Kat irtifakindan kat mulkiyetine gecmek zorunlumu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Seninle uzlaşamayacağız.Neyse gerek gören kişi ilgili belediyeden gerekli bilgileri alır..Buraya da yazarsa bizde aydınlanmış oluruz.... Mesaja git »
Kat irtifakindan kat mulkiyetine gecmek zorunlumu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benim dediğim sonuca gelmen güzel bir şey ;Ancak bazı husularda yine uzlaşamadık :)) Genel iskanı alınan bir bina dilediği zaman kat mülkiyetine geçeb... Mesaja git »
Arkadaşları

arif32

yenerbalcı

suhakopan

kuyuduzu

ersin584

moustapha129

Vatansever Müslüman Türk

kugutex

Venceremos91

Maestro26

fthmrmr

Nva Bx

kullanimdisi

utkucantmz

emregnlcn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Antalya yerli yabancı gayrimenkul satış/danışmanlık hizmetleri.

Merak ettiğiniz her türlü konular için ÜCRETSİZ olarak mesaj yada direk 0532 795 15 39'dan ulaşabilirsiniz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.484