Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Antalya.Gayrimenkul
Gerçek AdMurat Kck
Doğum Tarihi30 Haziran 1988
MeslekGayrimenkul Danışmanı
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Emlak satış sözleşmesi iptali başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
O zaman genel müdürlük ile görüşüp soruna çözüm getirebilirsiniz.Turyap remax vb kurumsal firmalar komisyon olarak %3+kdv konusunda direttiği için pek... Mesaja git »
Emlak satış sözleşmesi iptali başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Evet önemli olan sizin imzanız o açıdan onlar sonra arsada problem olmaz diye düşünüyorum. Bence sözleşmeyi imzalayan cok amatör birisi ne tarih ne... Mesaja git »
Emlak satış sözleşmesi iptali başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Rica ederim.Sadece bir öneri olarak söylemek istedim.Diğer detaylar size kalmış elbette..İyi günler... Mesaja git »
Emlak satış sözleşmesi iptali başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Eğer ki o kişi ciddi alıcı ise farklı bir emlak ofisine gidiyor ve turyap daki size ait daireyi almayı düşündüğünü söylüyor.O kişiye sadece komisyon o... Mesaja git »
Pardon yanlış yazdım;O kişi gerçekten alıcıysa tek sorun sözleşme ise o konuda yardımcı olabilirim.... Mesaja git »
Selamlar hocam...Bende Antalya da çalışıyorum sözleşmenin olması kötü olmuş gerçekten.Eğer ki sözleşme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ve illaki almayı... Mesaja git »
Ankara da 190 - 200 tl ye düzgün bir semtten ev alınabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Selamlar hocam.. Ankara hakkımda bilgim yok ancak kış ayında ev almak çom daha mantıklı olacaktır.Gerek evin kış şartlarına dayanıklığını görmek adına... Mesaja git »
Dublek Ev Telefon Hattı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tek daire te 2 farklı hat çekilir diye düşünüyorum..Telekom ile görüşmek gerekiyor :>)... Mesaja git »
Dublek Ev Telefon Hattı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Selamlar hocam.Konuya hem gayrimenkul danışmanı olarak hemde bilgisayar mezunu olarak cevap vermek istiyorum :) Eğer ki tapular ayrılmış ise ana... Mesaja git »
Ekonomi ve finans konusunda sizin kadar bilgili olmadığım için çok fazla detaylı yazamayacağım.İstatistiksel olarak detaylı bilgi veremeyecem ancak pi... Mesaja git »
Arkadaşları

arif32

yenerbalcı

suhakopan

kuyuduzu

ersin584

moustapha129

Vatansever Müslüman Türk

Venceremos91

Maestro26

fthmrmr

Nva Bx

Caguar

P1YADE

utkucantmz

emregnlcn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bu yazı Antalya'da geçirmek isteyen "YAZLIK EV yada ARSA" sahibi olmak isteyenler 0532 795 15 39 dan yada PM ile ulaşabilirler.. :)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109