Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ahmeto Fihhhters
Gerçek AdBahadir Patir
MeslekOyun
İlgi AlanlarıOyun
KonumAnkara,Mamak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Kasım 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar! 1. Ana Haber Bülteninin İngilizce karşıtı hangisidir? 2. Türkiye dışında (ABD, Avrupa ülkelerinden Birleşik Krallık, Almanya, İtalya, Fran... Mesaja git »
Goal 3 Atari Oyunu için komik/caps resimleri arıyoruz. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bak bu konuda çakma NES ile ilgili kelime/söz yok. Anti-Bootlegging. Anti-Famiclone. Anti-Micro Genius. Orijinal NES Var. sakın forum mesajı yazısında... Mesaja git »
football mania ve dino'yu google'dan bulamıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
GÖNDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![\&o][:\-] BANA GÖNDERSİNLER LAN!... Mesaja git »
football mania ve dino'yu google'dan bulamıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
GÖNDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![\&o][:\-] BANA GÖNDERSİNLER LAN!... Mesaja git »
Track 01-13'lü ridge racer'i açınca hata. (psx) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şimdi The Emulator-Zone Forum'dan gelen mesaj ile başka bir emulatör ile çok yakında (fark etmez) deneyeceğim.... Mesaja git »
Track 01-13'lü ridge racer'i açınca hata. (psx) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
GÖNDEEEEEEEEEEEEEEEEEEER! [\&o][:\-][8\|]... Mesaja git »
LÜTFEN GÖNDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER! pspsexer, ComicsCİ, prohal, neppy................ Mesaja git »
Teknik Yardım bölümünde bu konu hakkında bana bilgi verecek bir kullanıcı yok mu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAA!... Mesaja git »
Track 01-13'lü ridge racer'i açınca hata. (psx) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Ben Ridge Racer'i psxfin emülatörü üzerinden açınca (yani cue dosyası olarak) "CD not usable: Failed to open file" diye bir hata alıyoru... Mesaja git »
Track 01-13'lü ridge racer'i açınca hata. (psx) konusunu başlattı (2 ay önce)
Ben Ridge Racer'i psxfin emülatörü üzerinden açınca (yani cue dosyası olarak) "CD not usable: Failed to open file" diye bir hata alıyoru... Mesaja git »
Arkadaşları

Puitu

ComicsCİ
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SÜPER BAHADIR ARAMIZDA!
Hakkında
Ben De SailorMoonForum kullanıcısı var. Aynı.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.086