Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DaruDe
Gerçek AdYasin UZUN
Doğum Tarihi6 Eylül 1984
KonumAnkara,Elmadağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
/ / FOOTBALL MANAGER 2019 / / ANA KONU / / 2 KASIM 2018 (BETA 19 EKİM) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Oyunu açamadım bir türlü.Crash dumps hatası veriyor.Pc ye format attım,sürücüleri güncelledim,grafik paketi falanda yüklemedim.Nasıl çözeriz bu sorunu... Mesaja git »
Football Manager 2017 - Beta Çıktı - DETAYLI SS'ler GELDİ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Beyler crash dumps hatası alıyorum.Varmı çzöümü bilen.Dx son sürüm yüklü,pc ye format attım,herhangi bir grafik yamasıda yok.Ama açılmıyor... Mesaja git »
FIFA 17 ANA KONU (PS4) - FROSTBITE!! (DEMO ÇIKTII KOŞUUN :) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Fifa 09 dan itibaren her yıl aldım fifayı.Ama bu ultimate team olayını hiç beceremedim.Ondan dolayıda beğenmedim herhalde ultimate team olayını :) B... Mesaja git »
Türkiye lokasyonlu Sunucu Eşit ve Hilesiz Bir Oyun için başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hayırlı olsun.... Mesaja git »
EA patronu: "Gelecekte konsollar tarih olabilir" başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bu herkes tarafından öngörülen bir durum zaten.Artık teknolojide ki ilerleme öyle bir seviyeye geldi ki,sürekli takip halinde olan birisi bile yeni pi... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bu sefer ps4 e değil Pc ye alacağım galiba. Ama en nihayetinde alacağım inşallah :)... Mesaja git »
Battlefield 3 "Joining Server" Problemi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar, 1-2 gün önce arkadaşım ile beraber Battlefield 3 Rus keyi satın aldık.Kurulumlarımızı, ingilizce yama dosyalarını kurduk. Ben 2 ... Mesaja git »
Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bf 1 in ön tanıtımını izledikten sonra Ps 4 e bf 4 ü tekrardan indirdim.1 yıl önce silmiştim başka oyunu yüklemek için.Ama uzun süredir DS4 ile oynama... Mesaja git »
Battlefield 1 Sistem Tavsiyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
i3 6100 8 gb ddr4 ram gtx 950 Orta ayarlarda oynatırmı acaba... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
BF 3 ten sonra efsaneler arasına girecek bi yapım olacak gibi.... Mesaja git »
Arkadaşları

U_şen

GoldPunch

gLam

_2FAST4U_

Adventure.

Daxteroy

drejtc

rude.

HeavyBlitz

ControlYourDream

Ali_80

SiPAHi_

ps_hero
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Takaslık GT5 ( Sadece Cod Black Ops ile )
Alıcı: gLam
Tarih: 15 Aralık 2010; 23:17:08
Yorum
Teşekkürler
İmza
PSN: Efsane06
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Hakkında
PSN: commandoscstr
Oyunlar: MGS4-GTA4-Motorstorm - Motorstorm PR -Uncharted - Bioshock - Resistance 2 - Fifa 09 - Pes 09 - Burnout Paradise-Half Life 2:Orange Box-RainBow Six Vegas 2-Dead Space-Killzone 2-Fifa 2010-Tekken 6 - Modern Warfare 2-God Of war Collection- G.O.W. III -Uncharted 2-Hustle Kings-Battlefield Bad Company 2 - ModNation Racers

PS3 60 Gb. - Iphone 4

Oyunlar: MGS4-GTA4-Motorstorm - Motorstorm PR -Uncharted - Bioshock - Resistance 2 - Fifa 09 - Pes 09 - Burnout Paradise-Half Life 2:Orange Box-RainBow Six Vegas 2-Dead Space-Killzone 2-Fifa 2010-Tekken 6 - Modern Warfare 2-God Of war Collection- G.O.W. III - F1 2010 - Motorstorm Apocalypse - DIRT 3 - Uncharted 2-Hustle Kings-Battlefield Bad Company 2 - ModNation Racers - Killzone 3 - Gran Turismo 5 - Battlefield 3 - Fifa 12 - Uncharted 3
Psn Tr : Efsane06

PS3 60 Gb. - Iphone 4

Oyunlar: MGS4-GTA4-Motorstorm - Motorstorm PR -Uncharted - Bioshock - Resistance 2 - Fifa 09 - Pes 09 - Burnout Paradise-Half Life 2:Orange Box-RainBow Six Vegas 2-Dead Space-Killzone 2-Fifa 2010-Tekken 6 - Modern Warfare 2-God Of war Collection- G.O.W. III - F1 2010 - Motorstorm Apocalypse - DIRT 3 - Uncharted 2-Hustle Kings-Battlefield Bad Company 2 - ModNation Racers - Killzone 3 - Gran Turismo 5 - Battlefield 3 - Fifa 12 - Uncharted 3
Psn Tr : Efsane06

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.467