Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mukarnas
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CPU SOĞUTUCU ÖNERİSİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
deep cool daha iyi, daha sessiz. edit: daha iyi derken tx den iyidir, stock fan kadar sogutma performansi vardir ama sessizdir.... Mesaja git »
WİNDOWS 7 %100 CPU SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
önemli dosyalari baska bir hdd ye veya bölüme kopyala ve format at, ardindan bir zahmet antivirüs kur hocam. Buradan bizim yapabileceklerimiz sinirli.... Mesaja git »
Lisayla konustum tedbirini alicaklarmis, uyari icin forum donanim haber ekibine tekrar tesekkür ediyormus. Elciye zeval olmaz... Mesaja git »
BU GPU SICAKLIĞI NORMAL Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Benim hd3870 iceq masaüstünde bosta bu degerlerde :) gtx 560 ti 37 derece, gtx 770 40 derece normal olma ihtimali agir..... Mesaja git »
ASUS X299 Rampage VI Extreme ön inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Avurpada mevcut, anakart 650eu... Mesaja git »
Anakartım Bozuldu Yeni Anakart Lazım başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
o sistemle gtx 1080Ti mi kullaniyordun evet 1155 soket bulunmasi zor ama ikincielden bulunabilir, fiyatlarida anakartin durumuna göre degisir. gtx 10... Mesaja git »
Genel olarak sistemim nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
sistem degisik olmus. kasadan tut powera kadar hatta islemci sogutusu falan... ekrankarti hadi neyse dedim. iptal edebiliyorsan,et... Mesaja git »
Düşük MHz 16 GB ram Vs yüksek MHz 8Gb Ram başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
+1 Bulasmak istemiyorum ama yazmadigi konu kalmamis, temiz bir konu göremiyorum neredeyse.. Bu kadar kötü post kasan görmedim, gercek anlamda kötü, ... Mesaja git »
Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti (GTX680) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
evet böylede olabilir vrm / mosfet artik tam olarak bilemiycem hangisi kart elimde olmayinca.. ama donanimsal oldugunu düsünüyorum. %100 kullanim esan... Mesaja git »
Render için sistem tavsiyesi lazım! Bütçe 4000-4500 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadas icin en önemli parcalardan biri ssd dir. tavsiyem minimum samsung evo 250gb dir. Sonra kaliteli bir psu, havadar ama yalitimli bir kasa... Ist... Mesaja git »
Arkadaşları

fuducuk

jacquesroux

Berkayra

Burak Yovyov

okann01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Asus P9X79 | 3930k @4.0ghz H90 | 4x 4gb RipsjawZ 2133mhz cl10 | Asus gtx 560Ti 1gb DCII | Samsung 840 evo 250gb | 1tb wd black | 3tb wd green | Seasonic Focus+ gold 750w | Phanteks enthoo pro m | Asus Crosshair VI Hero | R7 1700 @stock | 2x 8gb FlareX 3200 cl14 | Inno3d gtx 770 4gb | 240gb Ocz Arc100 | Seasonic S12II 620w | CoolerMaster rc-690 | Asus Rampage Formula x48 | Q6600 @3.6ghz Scythe Mugen | 2x1gb + 2x2gb Dominator 1066mhz cl5 | HD3870 Iceq Turbo 512mb | 1tb wd blue | FSP hyper 700w | Dell Studio 1555 |

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148