Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
keyifdoktoru
Gerçek AdKeyif Doktoru
KonumSakarya,Adapazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ferroli Smile 12000 Pc2 Klima hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sevgili Ado; Forumdan hayranlıkla yorumlarınızı takip ediyorum. Ve bu konuya da cevap vermesini beklediğim aklımdaki isimdiniz. Öncelikle teşekk... Mesaja git »
Ferroli Smile 12000 Pc2 Klima hakkında konusunu başlattı (8 gün önce)
Merhabalar sayın bilen kişiler; Bir süre önce küçük yeğenim bir süreliğine bizde kalacağı için ısıtma-soğutması olmayan küçük bir odamıza (12m2) kl... Mesaja git »
Blick: Erdoğan'ın diktatörlüğüne Hayır oyu kullanın. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
O paraların 1956 yılından beri ödediğimiz kendi paralarımızın olduğunun ve şu ana kadar yapılan tüm projeler için alabildiğimiz paralara kümülatif ba... Mesaja git »
satılmıştır başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Takip... Mesaja git »
satılmıştır başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Sakarya'da Adawifi kullananlar[öneri,şikayet,yardımlaşma konusu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Siz değil sizin çatınızdaki anten olacak. Sizden elektrik kullanacak onun için belli bir miktar ödeyecek, ayrıca çatınıza verici koyduğu için de ya ... Mesaja git »
Sakarya'da Adawifi kullananlar[öneri,şikayet,yardımlaşma konusu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tanıdığınız bilgisayarcı varsa uyandırın. Araştırsın. Bir anten kurar hizmet yayılırsa kotasız taahhütsüz 8mbit air, 16mbit vdsl hizmetini o fiyatlar... Mesaja git »
Ben Adawifi ve FlyFiber kullanıcısıyım. Biri işyerimde biri evimde. Mahallenize, hatta binanızın açısına göre hangisinden hizmet alacağınız değişi... Mesaja git »
mantar çiğ yenir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şuan yiyorum hep de yiyorum. Bu sefer fırsat olmadı çok acıktım, az pişirdim. Bir zararı var mı diye bakayım dedim karşıma bu postlarınız çıktı. ... Mesaja git »
Çekilişe ben de katıldım... Mesaja git »
Arkadaşları

haunt54
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.123