Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
keyifdoktoru
Gerçek AdKeyif Doktoru
KonumSakarya,Adapazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dolapta Mikrodalga Fırın Olur mu? konusunu başlattı (4 gün önce)
Merhabalar, Mutfak dolapları yenileniyor. Ankastre set aldım. Ocaklı fırın, aspiratör falan filan... Fırınının mikrodalga özelliği de var ama koc... Mesaja git »
En ucuz dahili hoparlörlü ve hdmi girişi de olan bir monitör arıyorum. Hdmi girişini uydu alıcısı takıp tv izlemek için dvi veya vga girişiyle de pc y... Mesaja git »
Merhaba, Bu ekran kartıyla: > 22 inç ve üstü > Oyun oynanacağı için sanırım 5ms civarı olması gerekiyor (?) > 60 hertz ve üstün... Mesaja git »
Merhaba, Bu ekran kartıyla: --> 22 inç ve üstü --> Oyun oynanacağı için sanırım 5ms civarı olması gerekiyor (?) --> 60 hertz ve üstünü --> En en ucuz ... Mesaja git »
2000TL MAKSİMUM TASARRUF SİSTEM ÖNERİSİ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Çok teşekkür ederim emeğinize ve kalbinize sağlık... Mesaja git »
2000TL MAKSİMUM OYUN BİLGİSAYARI başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Teşekkür ederim... Mesaja git »
2000TL MAKSİMUM OYUN BİLGİSAYARI başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Çooook sağolun... Mesaja git »
2000TL MAKSİMUM OYUN BİLGİSAYARI konusunu başlattı (25 gün önce)
16 yaşındaki yeğenim için oyun bilgisayarı arıyorum. GTA5 türünde oyunlar oynayacakmış Bir kaç bilene sordum ama kafam çok karıştı fakat anladığım ka... Mesaja git »
2000TL MAKSİMUM TASARRUF SİSTEM ÖNERİSİ konusunu başlattı (25 gün önce)
16 yaşındaki yeğenim için oyun bilgisayarı arıyorum. GTA5 türünde oyunlar oynayacakmış Bir kaç bilene sordum ama kafam çok karıştı fakat anladığım kad... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Benim de aynı. Lg G3, Z5 ve Z5p kullananlarla aynı mesafeden aynı çekimi alamadığımı akşam aynı masada otururken farkettim.... Mesaja git »
Arkadaşları

haunt54
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110