Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
keyifdoktoru
Gerçek AdKeyif Doktoru
KonumSakarya,Adapazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sakarya'da Adawifi kullananlar[UPLOADLAR ARTTI PİNGLER DÜŞTÜ] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Patates halinde kosede TTnet bayii var. O binanin catisinda verici. Yani iyi duzeyde hizmet alabileceginizi dusunuyorum. Evimdeki interneti o veri... Mesaja git »
Sakarya'da Adawifi kullananlar[UPLOADLAR ARTTI PİNGLER DÜŞTÜ] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bir adawifi bir de flyfiber abobeligim vardi. Gecenlerde adawifi aradi ve 4 firmanin da temsilciligini kendilerinin aldigini soylediler ve cok sevin... Mesaja git »
Adawifi musterisiyim, mis gibi devam... :)... Mesaja git »
iphone 7 128 gb jet black 2950 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tkp... Mesaja git »
satılık iphone 7 32 gb mat black Kayıtlı, istanbul'dan elden teslim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam A1778 mi A1788 mi? Ülke olarak nereden alınma acaba? Eklediğiniz resmi açamadım, ortada sarı işaretli olan kısımda bir şey süresi doldu diyo... Mesaja git »
Pasaport Kaydi Cihaz Kapatildi Hukuk bilgisi olan arkadaslar lutfen başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Pasaport sahibi kişiden pasaportunun veya nüfus cüzdanının fotokopisinin altına xxxx imei numaralı cihazımı filan kişiye sattım şeklinde imzalı bir ka... Mesaja git »
DOLANDIRILDIM [CİDDİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Konuyla ilgili olarak en yakın karakola gidip şikayetçi olmanız gerekiyor. Yazışmalarınızı sakın silmeyin. Ceza muhakemeleri usulünde farklı günle... Mesaja git »
Kullanılmamış Kayıtlı A1778 serisi 32 GB Mat Siyah iPhone 7 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayırlı forumlar. Hocam hangi ülkeden alınma?... Mesaja git »
Ak partili arkadaşlara bir sorum var. Neden evet? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ak Parti veya herhangi bir parti üyesi değilim. 13 yıldır hukuk bürokrasisinin içindeyim ve 10 yıldır da profesyonel olarak uluslar arası hukuk danı... Mesaja git »
Esse Tost Makinesi ve BUZEL SERVİS Rezilliği başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konuyu hortlatmış olacağım ama 3 gündür doğalgazlı ocak bakıyorum. Kumtel, naturel, minisan ve uğur gibi markaların teknik servisini buzel firması ver... Mesaja git »
Arkadaşları

haunt54
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.070