Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
keyifdoktoru
Gerçek AdKeyif Doktoru
KonumSakarya,Adapazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yakın bir arkadaşım ve eşi LG G6 kullanıyor ve çok memnunlar. Anlata anlata bitiremiyorlar. Yine bir arkadaşım ve bir akrabam Lenovo Moto Z kullanıyo... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sorum, sorunum hala geçerli.. İnşallah gören bilen biri olur ??... Mesaja git »
ÇÖZDÜM: Micra HD Black Uydu Alıcısı YARDIM konusunu başlattı (5 gün önce)
Edit: Flash bellek yolu ile güncelleme yaptım. Düzeldi. Hw model : HS1032 Hw version : Hs1032 - 6001-01(B) Sw model : Ver.1.05 Sw version : N... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Herkese merhaba, Oreo güncellemesinden sonra her zaman kullandığım sony olmayan kulaklığımı taktığımda mikrofonlu kulaklık seti desteklenmiyor ... Mesaja git »
Merkezi Uydu Sistemi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
4 daireli bir binanın 4 numaralı dairesine taşındım. Dairede iki odada uydu prizi var. Prizleri açarak fiziki kontrollerini yaptım. Dahili uydu al... Mesaja git »
Dolapta Mikrodalga Fırın Olur mu? konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar, Mutfak dolapları yenileniyor. Ankastre set aldım. Ocaklı fırın, aspiratör falan filan... Fırınının mikrodalga özelliği de var ama koc... Mesaja git »
En ucuz dahili hoparlörlü ve hdmi girişi de olan bir monitör arıyorum. Hdmi girişini uydu alıcısı takıp tv izlemek için dvi veya vga girişiyle de pc y... Mesaja git »
Merhaba, Bu ekran kartıyla: > 22 inç ve üstü > Oyun oynanacağı için sanırım 5ms civarı olması gerekiyor (?) > 60 hertz ve üstün... Mesaja git »
Merhaba, Bu ekran kartıyla: --> 22 inç ve üstü --> Oyun oynanacağı için sanırım 5ms civarı olması gerekiyor (?) --> 60 hertz ve üstünü --> En en ucuz ... Mesaja git »
2000TL MAKSİMUM TASARRUF SİSTEM ÖNERİSİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çok teşekkür ederim emeğinize ve kalbinize sağlık... Mesaja git »
Arkadaşları

haunt54
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094