Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AnlamakYetmez
Gerçek Ad 
KonumYurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Creed 2 -2018 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Madem hatırlattın o zaman güncelleyelim konuyu??... Mesaja git »
Komedi Dizilerinde Tıkanma Durumu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yanlız cn de yayınlanan sürekli dizi bence inanılmaz kaliteli bir yapim, gumball adventure time gibi dizileri yapan kişiler bence insan olamaz inanılm... Mesaja git »
Komedi Dizilerinde Tıkanma Durumu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Tüm yorumlar için tesekkurler... Mesaja git »
Bluray teknolojisi gelişemeden bitti mi? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bluray yüksek kalite olması yüzünden alan var arşiv yapanlar da görüyorum ama bende merak ediyorum Bluray satışları nasıl acaba gerçi şirketler bi... Mesaja git »
izleyecek bitmiş dizi bulamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
O dizinin yerli uyarlaması sanki çıkmıştı veya çıkacaktı 1-2 sene önce ?? Hiç izlemedim o diziyi ama işte sardı mi sarıyor demekki... Mesaja git »
Deha (Genius) Albert Einstein 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ilk 4 bölüm izledim ama belgesel olarak bakmazsan ancak o şekilde izlenir. Dizide gelecekte bir yere bağlanır mi bilmiyorum ama özellikle aşk hay... Mesaja git »
Komedi Dizilerinde Tıkanma Durumu konusunu başlattı (7 gün önce)
Komedi seyircisi hak verecektir. En iyi komedi deyince genelde bir çırpıda Friends coupling Himym valley Sunny always of filedelfiya !?? Ve 1-2 kara... Mesaja git »
izleyecek bitmiş dizi bulamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yanlış anlamayın ama 6 sezondan 20 boun desen 120 bölüm 2 haftada bitirmiş diyorsunuz Bence bu sağlıklı değil. Neden derseniz dizi kötü bile olsa h... Mesaja git »
Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yaşınız genç ise normal açıkçası filmler fena değil ama birazda dönemlik filmler... Mesaja git »
Once Upon a Time (2011) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ilk 7-8 bölümünü izleyip nostalji duygular üzerinden gitmeye çalışan, masalsı öğeleri ağır giden bir hikayeye bağlamış dizi olarak görüp bırakmıştım ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.062