Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AnlamakYetmez
Gerçek Ad 
KonumYurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lucifer (2015) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Supernatural dizinin bölüm başı daha yuksek bütçelisini düşünün Polisiye ile harmanlayın ve araya romantik komedi öğeleri serpiştirin. İşte bu diz... Mesaja git »
Friends 9. Sezondayım Kahkaha Atıyorum. Ya Bitince? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
dedigin gibi oldu 1 yilda 3_4 defa bitirip başa sardım ama artık tekrar başlamamak gerektiğini düşünüyorum artık sahneleri ezberledim... Mesaja git »
Stargate SG-1 İZLENİR Mİ? konusunu başlattı (2 ay önce)
stargate sg 1 dizinin adı. Selam konuyu bulamadım 10 sezon srmüş bir dizi. Ana konusu yok forumda İzleyenler nediyor başlanır mı bu yıl? 1994 deki fil... Mesaja git »
Plex altyazı problemi için tüm dosyaları tek seferde UTF-8 yapmak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
indirdim kullandım +1... Mesaja git »
Friends (1994-2004) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Diziyi tekrar izleyince neden anlamasamda 7. Sezon finali ve 8. Den itibaren dizinin temposunda yavaşlık oluyor gibi geldi bana Sanki sahnelerin ... Mesaja git »
The Walking Dead (2010- ) | 8. SEZON BİTTİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Diziyi bırakmış birisi olarak sürüyorum neganın finalde diziden ayrılma ihtimaliı var mi? Yoksa dediğimiz gibi standart bir final ile bitecektir dizi.... Mesaja git »
İlk defa tavşan beslicem nasıl bakılır başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şuraya göz atın sorunuzun tam cevabı yazıyor. uzubn biraz kopya sıkıntı olur.... Mesaja git »
Tavşanım İçin Oyun Alanı Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şu işinizi görebilir... Mesaja git »
YAVRU KEDİ BESLEMEK İSYİORUM! TAVSİYE VERİN!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
? Kedi sahiplenirken ona bir oyuncak gözüyle değil de tıpkı doğumu planlanan bir bebek gözüyle bakılmalı. olar eklenmiştir. ? Kedi almayı düşünmek ge... Mesaja git »
Köpeklerde kene için ??? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
şöyle bir bilgi var ne kadar dogru bilmiyorum ama endişeliyim. Pire veya kene gibi dış parazitler köpeklerinizde olması halinde, sıçrama özellikleri n... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.250