Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AnlamakYetmez
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (23 HAZİRAN 2016) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bu film serisi bitti mi ?... Mesaja git »
Creed 2 -2017- konusunu başlattı (16 gün önce)
2. FİLM KASIM 2017 de çıkıyor. konusu olmayınca haber vereyim dedim. Gerçi tarih doğru mu ondan da eminm değilim. kaynak: shiftdelete(Ne kadar güven... Mesaja git »
Train to busan (busan treni) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bende sizin durumunuzdayım. Forumun yaş ortalaması lise1-2 seviyesinde olmasından ötürü forumdan öneri alırken 2 defa düşünüyorum. Yaş kaç? ve bu film... Mesaja git »
Jim Carrey True Crimes başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
film çıkalı 1 yıl veya daha fazla olmuş galiba. Bir sitede film hakkında yorum yazmışlar. Ben aslında amazon da dvd aradım ama bulamadım. Ya hiç dvd ... Mesaja git »
Aşırı kıllanma ve birkaç soru başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Şuraya bakın sizin şifanız burada... Mesaja git »
Çok acil 8 kilo vermem lazım başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bir göz at istersen işine yarayabilir.... Mesaja git »
İNGİLİZCE ÇALIŞMAK İÇİN başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
senin hoca merlin i seviyormuş yıksek ihtimal o yuzden izletmiş. Merlin izlemiş biri olarak derim ki ing için hiç bir +sı olan bir dizi değil merlin.... Mesaja git »
The Legend of Korra [2012 - ] | 4. Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bu videodan duygulanmayan bizden değildir... Mesaja git »
Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
neymiş videocuların laflarına aldanıp beklentiye girmemek çizgi film izlediğini unutmamak lazımmış. Her kare anlam arayan videolcular yüzünden dh da b... Mesaja git »
Altyazısı olmayan diziler listesi (Çevirmenler konuya) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Hot in cleveland 6. yani son sezon Frasier son 2 sezon galiba Ne yazık ki bu 2 dizi yıllardır çevrilmiyor. 20 dakikalık çok kalşteli diziler. Eğer çev... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.145