Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AnlamakYetmez
Gerçek Ad 
KonumYurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Walking Dead (2010- ) | 7. SEZON BİTTİ | 8. SEZON EKİM 2017'DE başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Yaziklar olsunmuş, terbiyesizliğini resmen canlı şahidi gibi bir şeysin Parasını mı verdin hem toreentt den indir hırsızlık yap hem de gönüllü çevi... Mesaja git »
Doctor Who (2005- ) | 10. Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Bölümleri tekrar izledim hocam aslında bağlamak istemişler ama BAĞLAYAMAMIŞLAR 9x12 de o BÖLÜMLERİ TEKrar izlerken farkettim yazdıklar olsın ellerine... Mesaja git »
LOST - EFSANE BİTTİ (5 yıl oldu!) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
4. sezon 12 veya 13. bölümde bıraktığım dizidir. Bırakmamın üzerinden 1 sene geçti diziden o kadar sogudum ki adını bile anmadım o kadar bıkmıştım. ... Mesaja git »
Lucifer (2015) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
spol,iler .. son 1-2 mesajdaki teori hakkında tekrardan yazayım katılmıyorum. Bu dizi için biraz komplike bir teori, bence bu diziden biraz fazla ş... Mesaja git »
The Flash (2014 - ) - 4. Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
flash izyenelre bir sorum var Ben çr okumadım ama başrolün çok hızlı oldugunu biliyorum zaten dizinin adı flash. O kadar hızlı kı zamanda yolculuk yap... Mesaja git »
Lucifer (2015) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Doctor Who (2005- ) | 10. Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
2017 de guncele gelmeyenlere... Mesaja git »
Mass Effect 1 Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında...) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bende öğreniblir miyim... Mesaja git »
ATI ekran kartı driver Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
çözüm üretebildiniz mi? no amd graf... aynı hatayı alıyorum bende, w10-hd8570m... Mesaja git »
AMD™ Crimson ReLive 17.11.4 Beta başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ciddi bir problemim var radeon hd 8570m ekran kartım var 4 yaşında dizütü pc, w10 64 bit ekran kartı yazılım oto güncelliyordu soreun yoktu 2 gundur, ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078