Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AnlamakYetmez
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
4-5 oda olmasından neden rahatsız oluyorsun orasını anlamadım. Sürekli oynayan var işte. Baktın beğenmedin kendi sw kur ıyna işte. 300 saatim var ne z... Mesaja git »
Friends (1994-2004) - 21. YIL | Yoksa Yeniden mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şu da var bu oyuncular üst düzey oyuncu değil aslında. Kaliteli bir senaryo olunca bu ekibin birleşmesi ile friends yaratıldı. Zaten friends dışın... Mesaja git »
hallettim tşkler haber için... Mesaja git »
140 mb setuop indirdi onu kuruyorum Enhanced'ı almak için ne yapmalıyım ?... Mesaja git »
Yavru Dişi British Shrothair Arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bu mu aradığın?... Mesaja git »
Mafia 1 Türkçe Yama konusunu başlattı (5 gün önce)
Benim gibi arayanlar farketmiştir çoğu türkçe yama güncellenmemiş sürüm. Bu yüzden bulduğum sorunsuz ve güncel mafia 1 türkçe yama dosyasını ekliyorum... Mesaja git »
Avatar Last Airbender vs Rick and Morty konusunu başlattı (8 gün önce)
Sizce hangi dizi daha iyi???... Mesaja git »
The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Spoiler okuma Spoiler okuma Spoiler okuma hocam bu ne demekti ben hatırlamıyorum "jesus ile tanışdığımızda clem in nefes alıp vermes... Mesaja git »
The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
spoiler !!! Clem'i korumak için oynadım resmen eh nede olsa lee nin mirası. Gave falan fazla takmadım Javi ve ailesi ... Mesaja git »
Aynen bende aynı şekilde uzak durdum sorun çıkacağını tahmin ettiğim için ama sizin gibi bir işe yaramadı bu. Yapımcılar illaki aynı yere getirdi.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.181