Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scourge__
Gerçek AdSerhat Selim
Doğum Tarihi1 Ocak 1992
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox için Black Friday (Kara Cuma) indirimleri başladı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yeni üyeler içinmi yoksa herkes içinmi bende görünmüyor.s... Mesaja git »
dante inferno hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Us uzerinden ea accessle indirebilirsiniz... Mesaja git »
BATTLEFİELD V (Xbox One Ana Konu) EA Access'te açıldı... başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Oyun play anywhere mi?... Mesaja git »
4K Red Dead Redemption 2 Video İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Nasıl 4k bu ya... Mesaja git »
Red dead redemption 2 xbox one kutulu versiyonu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bende podium avm gamestorea sordum bir iki güne gelir dedi hocam... Mesaja git »
Red dead redemption 2 xbox one kutulu versiyonu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Red dead redemption 2 xbox one kutulu versiyonu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Normalde digital alıyorum 40 küsür oyun mevcut fakat rdr2 de kutulu almak çok daha avantajlı... Mesaja git »
Evet oyunu bulmak zor fakat ps4 kutulu fiyatı digitalden çok daha uygun şuan be taksit gibi bir seçenek var... Mesaja git »
Neden?... Mesaja git »
Red dead redemption 2 xbox one kutulu versiyonu konusunu başlattı (23 gün önce)
Merhaba arkadaşlar oyunun kutulu versiyonunu ankarada hiçbiryerde bulamadım ne zaman gelecek gelecek mi kimse kesin bir şey söyleyemiyor 100gb lık bir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.063