Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thehappyone
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Nisan 1998
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iphone 6 ekran konusunu başlattı (18 gün önce)
su an ekranim kirik idareten ekran degisimi yapmam gerek, telefoncularda 200-300 lira para verdigimde kendileri verilen paradan cok daha ucuza bi ekra... Mesaja git »
Edebiyat konu anlatimi ve soru bankasi tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
duzenli olarak sadece edebiyat calismadigim icin bilmiyorum acikcasi sadece cumhuriyete baska derse calismadan calistim o da 10 gun surmustu... Mesaja git »
Ders çalışmaktan göz numarası ilerleme başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
lazer ameliyati olali 4 ay oldu ve bolumden dolayi surekli okumam gerekiyor. ben de bu konuyu doktoruma sordugumda yalnizca yakindan okumalar yapmamak... Mesaja git »
Edebiyat konu anlatimi ve soru bankasi tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
yayin denizi biraz daha orta seviye, eger tek soru bankasi cozmeyi dusunuyorsan sen yine de limit guvender veya bilgi sarmal al. ve bana kalirsa limit... Mesaja git »
Edebiyat konu anlatimi ve soru bankasi tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
ayni duzeyde olsun bilgim pekissin diyorsan guvender, limitle benzer duzeyde bana kalirsa. biraz daha bilgiye dayali kisa sorular var yalnizca. ama bi... Mesaja git »
her seyi limit alma, hep ayni soru tipi cozmus olursun. ben sifirdan baslayarak 49 net yaptim gecen sene. limit el kitabi, fdd sb, cumhuriyet don limi... Mesaja git »
mezunum 63 obp ile tm3 30k yapılır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
dedigim gibi birey kolay gorunurken zorlayan bi kitap. ant size islemi nasil yapicaginizi ogretir bireyse nasil kullanicaginizi. bana kalirsa inceleyi... Mesaja git »
mezunum 63 obp ile tm3 30k yapılır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
birey b kolay gorunen ama aslinda zorlayici ve ogretici bi kitaptir, eger antrenmanlar cozuyorsan konularin temelini anlarsin evet ama sinavdaki basar... Mesaja git »
PROBLEMLER başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
baslangic duzeyinde bi sey dusunuyosan, yuzdeyuz yayinlarinin cozumlu problemler fasikulu var. soru tipi gormek ve temeli oturtmak acisindan iyi. or... Mesaja git »
mezunum 63 obp ile tm3 30k yapılır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
hep soylerdim gecen sene hala soyluyorum, tm3 bolumleri, pdr, hukuk, psikoloji gibi cok tercih edilen bolumler ozellikle, bunlar icin yapman gereken e... Mesaja git »
Arkadaşları

.Mockingbird.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125