Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
talibi35
Gerçek Ad 
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lost dizisi 1 sezon kelime analizi ve izleme tavsiyesi..(bilimseldir) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Sevgili arkadaşlar Lost dizisinin kelime analizini yaptım ufak tefek sapmalar dışında çok güzel oldu, çokta güzel iyi olduben şu şekil giyinirim ... Mesaja git »
--------- Dil Öğrenenlere Altın Öneriler ---------- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Anlatım detaylı değil.Google'da ''cümlenin öğeleri konu anlatımı''yazaarak aratın birçok kaynak var. Yaptığınız çalışmanın işe yar... Mesaja git »
Diziloji Metodu ile Etkin Ingilizce Ogrenimi . Halis mulis ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
baktim herkes bir metod icat ediyor, yok callan method yok , yok mega hafıza yok erp metod , cart metod , curt metod . Bu da halis mulis benim icat et... Mesaja git »
ÇİFT ALTYAZILI FİLM İZLEMEK MUTLAKA BAKIN!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
İletişim için facebook adresim; https://www.facebook.com/people/Reverse-Programmer/100006355786309 Arkadaşlar adım adım söylüyorum 1.Kmplayer... Mesaja git »
İngilizce geliştirmek amaçlı dizi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Merhabalar, Daha önce hiç yabancı dizi bitirmedim. Arada Cnbc-e'den falan bakıyordum bir süre öncesine kadar. Şimdi niyetim İngilizce altyazılı o... Mesaja git »
2a--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Tamam hocam söylediklerinizi dikkate alıp devam edeceğim.... Mesaja git »
2a--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam paylaştığınız site çok iyimiş,ben zaten cbc den devam ediyorum,öyle denk geldi size bir sorayım dedim, Aklıma gelmişken size birşey sormak istiy... Mesaja git »
http://wiki.settlementatwork.org/index.php/LINC_1-4_Classroom_Activities http://wiki.settlementatwork.org/index.php/LINC_5-7_Classroom_Activities:_Vo... Mesaja git »
Bende şuan ilk derslerdeyim 40. derse geldim, sana şunu sormak istiyorum, ilk derslerde de grammer bilgimizi sınayan sağlam cümleler mevcut, sen diyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063