Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ledie
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ruhlu cinli perili olaylar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bana geçen gün geldi bir tane ruh mu cin mi neyse işte pencereyi aralayıp duruyor bşrazda rüzgar var güyya ceryan yaptı sanacam bende salağım ya... bo... Mesaja git »
Şüpheli çalıntı durumu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Damga olayını sordumda pek önemli değilmiymiş neymiş anlamadım ayrıca google'da da pek yok amaan neyse. Erzuruma gidince bakarım artık soğuk memleket ... Mesaja git »
ruhlu cinli perili olaylar konusunu başlattı (7 gün önce)
Böyle ruhlu cinli perili olay yaşayan var mı?... Mesaja git »
Şüpheli çalıntı durumu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Çalıntı otomobil mafyası evet olabilir. İncelemelere devam. Yeni edinilen bilgilere göre plakalarda kabartma soğuk damga olurmuş ona bakmak lazım ama... Mesaja git »
Şüpheli çalıntı durumu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Edinilen bazı bilgilere göre mercedes babasından kalmış diğerlerini kendisi almış. Piyangodan veya çekilişten çıkmamış ben Algida magnum'dan şüphelenm... Mesaja git »
Şüpheli çalıntı durumu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ayrıca suçlamak itham etmek filan isim verilerek yapılabilen bir şeydir isim verilmeden ilginç bir durumu paylaşıp fikir alarak kimse suçlanmaz ithamd... Mesaja git »
Şüpheli çalıntı durumu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
1- Şüpheli ve aşırı enteresan durumları incelemenin ve konuda bilgilenmenin suçlamakla bir ilgisi yoktur bunu çoğu insan yapar, suçlamak ile şüphelen... Mesaja git »
Şüpheli çalıntı durumu konusunu başlattı (11 gün önce)
Biraz garip bir durumu size danışmak istedim. Memlekette mahallede bir adam var evi, yaşantısı mesleği eski otomobili olsun zengin olmadığı gibi yanın... Mesaja git »
Plaka Hırsızlığı !!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Plakanın neden çalındığını anlamadım. Sonuçta bir plaka çalındığı anda hemen ihbar ediliyor ve kayıtlara geçiyor artık görüldüğü yerde çevrilip durdur... Mesaja git »
gear vr ile battlefield (yürümeli) konusunu başlattı (14 gün önce)
Hangi bölüme açsam bilemedim bu bölüme açtım. [DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?v=fbu8OUq1CUE]... Mesaja git »
Arkadaşları

kenbu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141