Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ledie
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Böyle bir şey iyi niyetle açıklanmaz duyarlı toplum güçlü toplumdur boykot edilerek gerekli demokratik ve adil gerekli olan tepki ortaya konmalı. Ülke... Mesaja git »
icloud'a sadece seçilen resimleri yükleme konusunu başlattı (27 gün önce)
Iphone'da icloud açıldığında bütün resimler yükleniyor sadece seçilen resimleri yüklemek mümkün mü mümkünse nasıl? Farklı albüm oluşturaraksa albüm ne... Mesaja git »
iphone için ogame benzeri oyun başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bu forum ölmüş. Başka bir forum çıktı mı herkes nerde ki... Mesaja git »
Güney Amerika yaşam şartları konusunu başlattı (bir ay önce)
Güney Amerika ile ilgili bilgisi olan var mı plajları güzel onu herkes biliyor da genel olarak şehirlerde ortamı insanları filan nasıldır hangi şehirl... Mesaja git »
iphone için ogame benzeri oyun konusunu başlattı (bir ay önce)
İnternet'te ogame türünde oyun aradım ama farklı türde çıkıyor ogame'den farklı olarak karakterleri teker teker görüyoruz seçerek hareket ettiriyoruz ... Mesaja git »
vücut geliştirmeye başlamak başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende başlamak istiyorum bandanamıda aldım bugün... Mesaja git »
ruhlu cinli perili olaylar [KONU LANETLİ OKUMAYIN] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Neden izin verir ve izin verirse bir cin birine nasıl zarar verir?... Mesaja git »
ruhlu cinli perili olaylar [KONU LANETLİ OKUMAYIN] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cinler gelmiyorsa napıyorlar ve niye dikkatli olalım ozaman? Millet demiyor mu cinler geliyor korkutuyor diye ben mi uyduruyorum? Ben anlamadığımı so... Mesaja git »
Açıkçası ben söylenenlerden başka bir şey demedim yani demiyorlar mı cinler evlere geliyor diye? Bu dediğimin neresi saçma oluyor ozaman yani gelip ot... Mesaja git »
Nasıl sorcaz cinler hangi dil konuşur onu bile bilmem bana gelen cinle konuşmuyorum o da bişey demiyor azcık oturup gidiyor bir de şeyi sorcam bunlar ... Mesaja git »
Arkadaşları

kenbu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063