Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ledie
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 23 dk. önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CEVABINI BULAMADIĞIM EN ZOR ZEKA SORUSU başlıklı konuya yorum yazdı (23 dk. önce)
Kafadan atılmış bir soru olmasın?... Mesaja git »
silinsin konusunu başlattı (15 sa. önce)
yanlış açmışım afedersiniz silebilirsiniz... Mesaja git »
Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Esas teknoloji olayı batırmış okadar aşırı ileri olunca saçma olmuş. Ayrıca ellerinde herşeyi yapan her türden teknoloji dolu elektronik var ama düşma... Mesaja git »
Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bence en kötüsü. Habire aksiyon bayıyor şu hiç inandırıcı olmayıp herşeyi yapan aşırı fazla ileri teknoloji bayıyor aynı türden sıradan çocuk espriler... Mesaja git »
Ben 7-8 kere 3 farklı sinemada sinemia kullandım hiç birinde isim istenmedi sadece kodu verip giriyorum. Gişe görevlisine sordum sinemia üyeler böyle ... Mesaja git »
1-2 hafta önce üye oldum gayet memnun kaldım. Sitede indirim kuponu ile 9 aylık ayda 45TL'ye kadar iniyor ki ayda 2-3 sinema parası demek. Aylık sınır... Mesaja git »
Mobil uygulama için form doldurmaya ne gerek var anlamadım ilk defa görüyorum. Şifremizle girelim olsun bitsin niye form?... Mesaja git »
Jack Sparrow'a Murat Şen'den başkası dokunamaz başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Telif haklarıyla ilgili bir şey olabilir bu kadar dandik bir dublajı kullanmayı onlarında istememeleri gerekir... Tabi arada birilerini seslendirmek i... Mesaja git »
video yükleme başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Video yükleme kaldırılsa daha iyi ozaman boşuboşuna uğraştırmamış olur.... Mesaja git »
Jack Sparrow'a Murat Şen'den başkası dokunamaz başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Evet normalde öyle. Digiturk'teki Karayip Korsanlarının 1 ve 3'ü Murat Şen ama 2.sinde Prosçiler seslendirmiş. Niye öyle olmuş bilmem artık ama rezil ... Mesaja git »
Arkadaşları

kenbu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055