Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ledie
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
yalnız yatamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Senin bu uyduruklarının dinle ilgisi yok din başka senin kendi kafana göre veya birilerinin kafasına göre yorumlanan bu hurafeler başka. Bunların hiç ... Mesaja git »
yalnız yatamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Psikoloji masal ve senin hiç bir somuta gerçeğe kanıta bilgiye hesaba araştırmaya yani hiç bir şeye dayanmayan bu din dışı hurafelerin gerçek öyle mi.... Mesaja git »
yalnız yatamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sen ortaçağdan zaman makinasıyla mı geldin? Adam bi korkuyorum demiş sadece nerelere götürmüşsün ortaçağda bile bu kadar olduğunu sanmam yüzyıllar içi... Mesaja git »
Ruhsal problemlerden kurtulmak(KESIN ÇÖZÜM)! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dünyada ne kadar geri kalmış sefalet içinde sürünen ülke varsa hepsi işte böyle bilimin gerisinde ev dışında kalmış herşeyi kendi kendilerine göre uyd... Mesaja git »
ruhlu cinli perili olaylar [KONU LANETLİ OKUMAYIN] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben müslüman olanları sordum zaten hepsi müslüman dedin demedim. Niye korku salıyormuş peki gıcıklık olsun diye mi... Mesaja git »
Evde davul çalışmak için başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yurt dışından mı sipariş veriyorsun? Böyle büyük pahalı aletleri garantisiyle yurt içi almak daha iyi değil mi? Ürün iyi gibi baya ama.... Mesaja git »
Evde davul çalışmak için başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Roland gerçekten iyi gibi fiyatı da aynı sayılır 3000TL civarı Roland TD-1K... Mesaja git »
Evde davul çalışmak için başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ona bakarsan çalışma pedleri de bunun gibi daha farklı tam aynı sekme etkisini vermiyor ama büyük ölçüde çalışmaya yardımcı olur bence ritimlerde özel... Mesaja git »
borsa'da yatırım yaparken başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Öyle deme bazı hisseler 1 günde %5-10 artıyor nadir de olsa. Ben bazı hisselerin grafiğine bakıyorum 1 yıldır inmiş çıkmış mesela şimdi indi ya yine ç... Mesaja git »
ruhlu cinli perili olaylar [KONU LANETLİ OKUMAYIN] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Niye korku salıyor? Müslüman cinler namaz da kılıyor mu? Oruç tutamazlar tabi herhalde? Eee müslümanlıkta var mı öyle birilerini korkutmak niye korku ... Mesaja git »
Arkadaşları

kenbu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141