Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
blors
Gerçek AdCem Baltacı
Doğum Tarihi22 Haziran ****
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıPC
KonumAdana,Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
4 ay önce Vatandan alındı herşeyi duruyor Adana,Aydın ve İstanbul elden teslim olur 900 TLhttp://img.donanimhaber.com/upfiles/2244280/5c8eb9... Mesaja git »
Sizce bu sistem nasıl ? bu fiyata daha iyisi alınır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
yorum için teşekkürler zaten gidip yarın almiyacağım :) minumum 1 ay maksimum 2 ay içinde almayı düşünüyorum sadece aklımda bir fikir olmuşması açısı... Mesaja git »
Sizce bu sistem nasıl ? bu fiyata daha iyisi alınır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
işlemciyi amd almayı düşünmüyorum başka önerin var mı ?... Mesaja git »
Selam beyler yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum bildiğim kadarıyla birşeyler toplamaya çalıştım sizden de yardım istiyorum sizce bu sistem nası... Mesaja git »
Satılık gtx 960 4gb ve fx 8150 sistem konusunu başlattı (18 sa. önce)
ekran kartını alalı 4 ay oldu garantisi kutusu vs herşey duruyor bu sistemi 2012 yılında kurdum bir sıkıntısı vs yoktur gta 5 vs oyunlarda bir sorun o... Mesaja git »
Gtx 960 ve fx 8150 düşük gpu kullanımı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
her oyunda derken oynadığım 2 oyun var zaten biri csgo biri rust rustta 90larda geziyor csgo'da da videodaki gibi ortalama 70 civarı kullanıyor ancak ... Mesaja git »
işlemci değişecek durumum yok şuan ancak şuan anakart ı değiştirmeyi düşünüyorum bence sorun anakartla alakalı birşey var çünkü yukarda yazdığım gibi ... Mesaja git »
usta cevabın için teşekkür ederim gayet açıklayıcı yazmışsın öncelikle v-sync kapalı attığım videodada kapalıydı sıcaklıklara gelirsek dün işlemciye ... Mesaja git »
Gtx 960 ve fx 8150 düşük gpu kullanımı konusunu başlattı (4 gün önce)
Selam arkadaşlar ekran kartımı 2 ay önce aldım 2 aydır bu sorunu yaşıyorum hala çözümüne ulaşamadım kart bozuk şüphesiyle vatan servise yolladım anca... Mesaja git »
Gtx 960 4g fps sorunu konusunu başlattı (29 gün önce)
Beyler selam ben 2 ay kadar önce msi gtx 960 4g aldım ilk aldığım zaman bir sıkıntı yoktu csgo yu herşey full ayarlarda 240-280 arası oynuyordum sonra... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063