Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
blors
Gerçek AdCem Baltacı
Doğum Tarihi22 Haziran ****
İlgi AlanlarıPC
KonumAdana,Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Battlefield 1 ve Csgo için sistem başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yorum için teşekkürler ancak 1-Harddiskim var 2-Dediğim oyunlar için bu kadar masraf yapmaya gerek var mı ? bence hiç gerek yok 1900tl ye bile benim... Mesaja git »
16gb ram yerine 470 almak bence daha mantıklı... Mesaja git »
net bütçeye gelirsek şuan 2500tl param var sadece ama sadece yukarda yazılan oyunları oynuyorum o yüzden gereksiz masraf yapmak istemiyorum fps drop... Mesaja git »
1 ay sonra 144hz full hd asus monitor geliyor o yönden sıkıntı yok... Mesaja git »
Battlefield 1 ve Csgo için sistem konusunu başlattı (2 ay önce)
Abiler sizce hangisini almalıyım gtx 1060 biraz fazla kaçıyor ama yinede listeye ekledim Csgo,Rust ve battlefield 1 için topluyorum [simage]https:/... Mesaja git »
Rx 470 4gb ve G4560 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
benim yazdığım oyunları oynuyormusun ? o oyunlarda bir sıkıntı var mı ? ben bu 3 oyun dışında başka oyun oynamıyorum ama anlamıyorum yani diyelim ki... Mesaja git »
Rx 470 4gb ve G4560 konusunu başlattı (2 ay önce)
Beyler selam durmadna konu açıyorum kusura bakmayın amacım herkes benim konuma baksın vs değil araştırdığım kadarıyla şu şekilde bir sistem dizsem da... Mesaja git »
Rx 470 4gb ve Pentium G4560 Sistem Toplama başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam bileşenleri parça parça değiştirme taraftarı değilim 2 sene kullanır satarım yeniden sistem toplarım öyle parça parça almayı sevmiyorum düşünmü... Mesaja git »
Rx 470 4gb ve Pentium G4560 Sistem Toplama başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
teşekkürler hocam sağolun... Mesaja git »
o konuda sıkıntı yok hocam 1 ay sonra 144hz monitor geliyor :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109