Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sagropa
Gerçek AdKaan Türker
KonumAnkara,Mamak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PİKAP TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Dual Ka12 marka pikap aldım. Sizce nasıl bu model? Ayrıca Plakların kondisyonlarının iyi olduğu ve satıldığı plak satan sitelerr, yerler arıyorum. Öne... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Note 8 ekranında amoled yanığı oluştu, yaklaşıp 4 aydır böyle kullanıyorum. Garantisi halen devam etmekte olduğunu gördüm. Hepsiburadanın kendi sattığ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dolby atmos gelecek mi?... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kadrandaki çiziği karşı bir şeyler yapılabilir mi? Dönen kısım çizildi bugün?... Mesaja git »
cihaz ikiye katlanıyor, Fiyatlar da 5 e katlanacak.... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
S3 frontier için beğendiniz saat şekilleri neler?... Mesaja git »
The Flash (2014 - ) - 4. Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
En son hangi saçmalık yaşandı, ben irvy miydi neydi barry allenın sevgilisi, speester olunca bırakmıştım. kızı babası da mesela speedster oldu mu?... Mesaja git »
SPIDER MAN (INSOMNIAC GAMES) "PLAYSTATION 4 EXCLUSIVE" başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bence hikayenin işleyişi bakımından Spiderman daha iyi olmuş. Özellikle son bölümler sanki film izliyormuşsun kadar kaliteli, hele son bölüm efsane ol... Mesaja git »
SPIDER MAN (INSOMNIAC GAMES) "PLAYSTATION 4 EXCLUSIVE" başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Oyunu bitirdim sonunda, spoiler vermeden şöyle diyeyim. Oyun film tadında olmuş. Çekinceleri olanlar varsa oyunu bitirdiklerinde filmlerden daha iyi... Mesaja git »
SPIDER MAN (INSOMNIAC GAMES) "PLAYSTATION 4 EXCLUSIVE" başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Downgrade tartışmasına noktayı koymuşlar, bu video ile. Ufak spoiler var ama. Zaten biliniyor o sahne 2.filmden dolayı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hayatı Oyna!!

DH PS Vita Kulübü

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094