Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Turkuazem
Gerçek AdOğuz Can
Doğum Tarihi15 Mayıs 1989
KonumKars, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
9 ay kullandım 11 sene önce. Ağır ilaçtır süper etkilidir. Her 3 ayda 1 kontrol testi yapmadan alamazsın uzm Dr yazmadan ilacı alamazsın. Ağırdır ded... Mesaja git »
Bankada çalışan var mı? Kredi kartı lazım. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İlk ödeme için bkm express ile 1 TL. Daha önce bkm yi kullandın ise geçerli olmaz... Mesaja git »
Bankada çalışan var mı? Kredi kartı lazım. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bkm express ile 1 TL... Mesaja git »
Yardımcı olabilecek var mı... Mesaja git »
Bankada çalışan var mı? Kredi kartı lazım. konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşım. Bankada çalışan bana yardım edebilecek personel var mı. Kkb puanım 1253. Kredi kartı alamıyorum. Sigortam yok. Yardımcı... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dünya yuvarlak ve düz değildir 16 gendir. Ama sen yuvarlaksın dostum..... Mesaja git »
Pasaport Kayıt Hakkı 99 TL konusunu başlattı (bir ay önce)
Pasaport Kayıt Hakkı 99 TL Vergiler hariç. WhatsApp 5347928241 Skype Oguzcan036 [size=2][/size]... Mesaja git »
Ankara Uygun Fiyatlı İftar Menüsü Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Öncelikler bir çaya 3-4 tl alan mekanların inadına, daha uygunu da varmış demek için açtım bu başlığı, sizlerinde katkılarını bekliyor olacağım. ... Mesaja git »
1 Adet Alınık Pasaport Kayıt Hakkı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Pm gönderdim... Mesaja git »
Kredi Kartı Sorunsalı - Alamadı konusunu başlattı (2 ay önce)
Herkeste aynı problem bunun artık bir yolu olmalı. Bu işin uzmanları yok mu? 1250 Kkb puanım var kredi kartı nasıl alabilirim arkadaşlar. Askerde... Mesaja git »
Arkadaşları

Ostard
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Pasaport Kayıt Hakkı Sürekli Güncel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078