Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BasiliKalanCtrl
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Mayıs ****
KonumZonguldak,Çaycuma
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
How To Get Away With Murder (2014) l ABC başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
3. sezonu az önce bitirdim. Olay örgüsü, repliklere eklenen küçük detaylar ve onlarcası o kadar güzel ki, GoT'dan bile daha keyif alarak izlediğimi sö... Mesaja git »
Selam Gençler, bu sorunla karşılaşan, şu diş fırçası ile şu diş macununu kullandım, iyi geldi diyen var mı aranızda?... Mesaja git »
The End Of The F***ing World (2017 - ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şans verilmesi gereken dizilerden biri. İzliyorsunuz ama nedensizce, biraz merakta var işin içinde. İngiliz aksanıda güzel.... Mesaja git »
Ilk kez bilimkurgu/fantastik okuyacak birisine kitap önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bi yukardaki arkadaş gibi bende Hobbit diyorum. Çok heyecanlı bi kitap ve filmle/kitap arasında ciddi farklar vardı diye hatırlıyorum.... Mesaja git »
Laptop'a 2. Monitoru (Scart) Nasıl Bağlarım? konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba Arkadaşlar, elimde bir monitor var ve Scart girişe sahip, laptop'umda da Scart yok sadece HDMI var. Merak ettiğim HDMI to Scart bi dönüştürücü... Mesaja git »
Android studio başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
COMMAND tuşuna basınca programları arayabileceğiniz bölüme Android Studio yazdığınızda bir ikon çıkmıyor mu? Eğer çıkmıyorsa studio.sh'yi başlatın kom... Mesaja git »
The Marvelous Mrs. Maisel (2017) | Amazon başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güzel bi dizi. Kostüm ve o dönemin havası çok iyi aktarılmış, Vintage sevenler varsa kaçırmasın.... Mesaja git »
Admin Merhaba, geçen süreç içerisinde Harry Potter serisine yeni bi kitap eklendi. Harry Potter ve Lanetli Çocuk, onuda listeye eklersen sevinirim. B... Mesaja git »
[Seçim] Manjaro vs. Deepin vs. FerenOS başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Gnome olmadan XFCE ile aynısının elde edilebileceğini sanmıyorum hocam, Gnome için anlatayım istersen.... Mesaja git »
BARIŞ AYHAN YAYINLARI-KAREKÖK BENZERLİĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bilmiyorsam öğrenirim, Behzat Rasuli'nin böyle bi iddiası olduğunu bilmiyordum, paylaştığınız için teşekkür ederim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109