Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BasiliKalanCtrl
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Mayıs ****
KonumZonguldak,Çaycuma
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Düzenli Olarak Takip Ettiğiniz Dergiler başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Popular Science Vakti zamanında hala çıkarırlarkende CNBC-E Dergisi... Mesaja git »
Antergos Arch temelli Linux işletim sistemi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Çok uzun süreler Arch Tabanlı OS'lar kullandım. Sürekli güncellemeye bağlı hiç sorun yaşamadım. --- Ayrıca 2. mesajın sahibi arkadaş Antergos için y... Mesaja git »
Veronica Mars (2014) | James Franco - Krysten Ritter - Kristen Bell başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Filmi bir kez daha izledim ve yine diziye başlayacağım galiba. Filmi izleyeceklere tavsiyem, dizisini izlemediyseniz filme başlamayın. Film, dizi ile... Mesaja git »
Backend için PHP başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
PHP iyi bir programlama dilidir, Facebook'dan Google'a birçok dev PHP'yi kullanır ve açık kaynak kodludur. Sırf bu yüzden bile desteği bitmiş ASP'den,... Mesaja git »
sherlock serisi a101 başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Alacağımdan değilde meraktan soruyorum, A101'de ki kitaplar ve yayınlar. Martı Yayınlarıyla aynı hikaye ve kitaplara değinip sadece farklı adlarda mı ... Mesaja git »
Phoneix OS 2.5 Son Surum Yayinlandi !! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Elementary Arm sistemleri, gerçek bilgisayara dönüştürme iddiasıyla ortaya çıkmış mıydı?... Mesaja git »
CNBC-E VE e2 yi özleyenler buradami ?? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Sadece TV olarak değil aynı zamanda CNBC-E 'nin dergiside olurdu. Okuması zevkli dergilerdendi.... Mesaja git »
Mindhunter | David Fincher | Netflix başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Dizi son derece güzel, keşke Fincher bi kaç bölüm kendi yönetip ardından diğer adamlara bırakmasa işi, sadece kendi yönetse. Kitaptan uyarlama olduğu... Mesaja git »
Windows10 Kursam Lisans İster Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Libre Office kullanıyorum hocam, gerek yok.... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
E-Postama, Aliexpress'ten ürün ülkeye vardı diye mail geliyor ancak Ali Express'e girip sisteme baktığımda ürün ülkeye gönderilmemiş olarak gözüküyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.170