Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BasiliKalanCtrl
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Mayıs ****
KonumZonguldak,Çaycuma
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Circle (2017) | Emma Watson - Tom Hanks başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Filmi dün izledim ve beğendim. Özellikle değindiği konuyla yakından alakam olduğu için pek ala ilgimi çekti, yine de sinemada izlenecek türden bi film... Mesaja git »
Sense8 (2015) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
5 Mayıs'ta geliyor dizi. Biraz bilgi: http://22dakika.org/sense8te-2-sezon-her-sey-guzel-olacak/... Mesaja git »
Linux u Öğreten Linux Dağıtımları başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hiç komut bilgisi olmayan adam Arch Linux'u nasıl kullanacak? Kurulumda hata yapmaya çok müsait. ------------------- Direkt olarak Ubuntu'yu... Mesaja git »
Otostopçu serisi hakkında bilgiye ihtiyacım var. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Maalesef bi fikrim yok ama eninde sonunda çıkartacaklardır.... Mesaja git »
Otostopçu serisi hakkında bilgiye ihtiyacım var. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bi anda başlamaya karar verecek arkadaşlara dikkat, serinin 2. kitabı bilmem kaç aydır basılmıyor.... Mesaja git »
The Good Fight (2017) | CBS başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Spin-Off'ya insanlar önce ana diziyi izlemek istiyor, o da yaklaşık 7 sezon, sezon başına 20 bölüm ve 40-50 dakka. O yüzden.... Mesaja git »
Wordpress the_content(); the_title(); fonksiyonlari başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
GET'le veri çekmenede gerek yok, while (have_posts(): the_post() döngüsü içerisine kullanırsan yine yazının başlık ve içeriğini çekebilirsin.... Mesaja git »
İNGİLİZCE İÇİN DİZİ TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İşim gereği her gün İngilizceyleyim, Reading ve Writing'im iyi. Yani yazılanları okuyabiliyor, aklımdan geçenleri yazıya dökebiliyorum, eğer çok karma... Mesaja git »
İNGİLİZCE İÇİN DİZİ TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bende seninle aynı pozisyondaydım hocam. Kelime öğrenmek, cümle kalıplarını öğrenmek için yabancı dizi arıyordum. Önereceğim ilk dizi Dexter olu... Mesaja git »
Arch tabanlı Apricity OS uçak kipi kapanmama sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Unix StackExchange'de şöyle bir komut verilmiş sudo rfkill unblock all istersen dene. sudo rfkill list bu wirelessları listeleyebiliyormuş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094