Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BasiliKalanCtrl
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Mayıs ****
KonumZonguldak,Çaycuma
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The End Of The F***ing World (2017 - ) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Şans verilmesi gereken dizilerden biri. İzliyorsunuz ama nedensizce, biraz merakta var işin içinde. İngiliz aksanıda güzel.... Mesaja git »
Ilk kez bilimkurgu/fantastik okuyacak birisine kitap önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bi yukardaki arkadaş gibi bende Hobbit diyorum. Çok heyecanlı bi kitap ve filmle/kitap arasında ciddi farklar vardı diye hatırlıyorum.... Mesaja git »
Laptop'a 2. Monitoru (Scart) Nasıl Bağlarım? konusunu başlattı (12 gün önce)
Merhaba Arkadaşlar, elimde bir monitor var ve Scart girişe sahip, laptop'umda da Scart yok sadece HDMI var. Merak ettiğim HDMI to Scart bi dönüştürücü... Mesaja git »
Android studio başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
COMMAND tuşuna basınca programları arayabileceğiniz bölüme Android Studio yazdığınızda bir ikon çıkmıyor mu? Eğer çıkmıyorsa studio.sh'yi başlatın kom... Mesaja git »
The Marvelous Mrs. Maisel (2017) | Amazon başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Güzel bi dizi. Kostüm ve o dönemin havası çok iyi aktarılmış, Vintage sevenler varsa kaçırmasın.... Mesaja git »
Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 130 üye ) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Admin Merhaba, geçen süreç içerisinde Harry Potter serisine yeni bi kitap eklendi. Harry Potter ve Lanetli Çocuk, onuda listeye eklersen sevinirim. B... Mesaja git »
[Seçim] Manjaro vs. Deepin vs. FerenOS başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Gnome olmadan XFCE ile aynısının elde edilebileceğini sanmıyorum hocam, Gnome için anlatayım istersen.... Mesaja git »
BARIŞ AYHAN YAYINLARI-KAREKÖK BENZERLİĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bilmiyorsam öğrenirim, Behzat Rasuli'nin böyle bi iddiası olduğunu bilmiyordum, paylaştığınız için teşekkür ederim.... Mesaja git »
[Seçim] Manjaro vs. Deepin vs. FerenOS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, Deepin ile janjanlı ekranlar elde edilebiliyor ama benim tavsiyem Gnome üzerine olacaktır, güzel bi tema ve ikon paketi ile çok güzel görünt... Mesaja git »
BARIŞ AYHAN YAYINLARI-KAREKÖK BENZERLİĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Maalesef değil. Müşterilerin ne dediği, yayını sorumlu tutmaz. Ha yayın demiştir ki tüm sorular orijinal başka yayın evlerinde yok. O zaman firmayı s... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172