Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sheare78
Gerçek AdŞiyar Saraçoğlu
Doğum Tarihi13 Aralık 1978
Konumİzmir,Dikili
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Wi-fi çekim kuvvetinin düşmesi cihaz performansını bayağı etkiliyor.Menzil artırıcı(repeater) kullanarak sinyal kuvvetinizi artırmanızı öneririm.Yaptı... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Set orientation açtığınızda ayarı otomatik yaparsanız kendisi otomatikman düzeltiyor.Vavoo için live tv içinde türkiyeyi seçip,cinema salon kanallar... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, Bir kaç gün önce Mi box alarak bende bu kervana katıldım.İlk izlenimlerimi paylaşmak isterim.Cihaz kesinlikle kullandığım eski çin malı cihaz... Mesaja git »
Ürün 13 Temmuz 2017 tarihinde Hepsiburada sitesinden alındı.Jelatinleri açılmadan öylece duruyor.İhtiyacım kalmadığı için satıyorum.Takas düşünmüyorum... Mesaja git »
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Çekilişle Corsair 750D Kazanan Video Belli oldu Eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
satıldı silinebilir konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhaba, Cihazım Tr garantili ve faturalıdır. Ürünün tam adı MSI NB GL62M 7RDX-1837XTR'dır. Kutusunun jelatini duruyor.Hiç açılmadı. i7 7700HQ işlemci... Mesaja git »
⛔⛔⛔teknosa Black friday indirimleri ( 20.11.2017 fiyatlar eklendi ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Bende LG 55UJ651V tv almaya çalışıyorum 2 gündür. Sizlerin gazıyla tekrar denedim tekrar aynı hüsran. Siparişlerim kısmına giriyorum, siparişiniz bulu... Mesaja git »
Logitech C922 Stream 250 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çok ilgili bir satıcı.yardımlar için sağolun... Mesaja git »
Merhaba, Ürün garantili sıfır kutusunda ve faturalıdır.1151p serisinin en iyi modellerindendir. O.C yapmak isteyenler için iyi bir seçenek.Kendimde k... Mesaja git »
Arkadaşları

DreamEnergy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sıfır Gigabyte 1070 Extreme Gaming fiyat revize
Alıcı: AgustaMangusta
Tarih: 13 Haziran 2017; 20:54:47
Yorum
Teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.077