Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sheare78
Gerçek AdŞiyar Saraçoğlu
Doğum Tarihi13 Aralık 1978
Konumİzmir,Dikili
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba,tabletten girdiğim için bir türlü birinci ve ikinci mesajı göremiyorum linkler için.xiaomi wifi adaptor fırsatı tekrar var mı ,link verebilirm... Mesaja git »
TEAM Elite (TM4EP213381RD) 8GB DDR4-2133Mhz Bellek 67 TL Eksen bilgisayar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Geçen günki kasa fırsatı gibi bir şey sanıp bende bir tane aldım ama şimdi normal fiyatlarını gördüm de bunu göndermezler. Gönderemiyoruz deyince beni... Mesaja git »
Sıfır Garantili Asus Maximus VIII Gene 1151p Anakart konusunu başlattı (9 gün önce)
Merhaba, Ürün garantili sıfır kutusunda ve faturalıdır.1151p serisinin en iyi modellerindendir. O.C yapmak isteyenler için iyi bir seçenek.Kendimde k... Mesaja git »
Silinebilir konusunu başlattı (24 gün önce)
Merhaba, 3 Şubat 2017 tarihinde Hepsiburada sitesinden alındı.Fazla olduğu olduğu için hiç kullanılmadı.Sadece kargodan sağlam gelip gelmediğini kontr... Mesaja git »
Silinebilir konusunu başlattı (26 gün önce)
Merhaba, Ürün Amazon.de sitesinden 1 hafta önce alınmıştır.Kutusu hiç açılmamıştır.Sıvı soğutmalar arasında en sessiz çalışan modellerdendir.Fiyat son... Mesaja git »
Sıkıntısız oyun keyfi uygun fiyata konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba, Büyük bir hevesle topladığım sistemimi vakit ayıramadığım için satmak istiyorum.Sistem halihazırda kullandığım sistemdir.Güncellemeleri yapıl... Mesaja git »
1050ti ile takas 970 arıyorum konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba, Elimde 1 ay önce teknobiyotikten alınma 1050ti ekran kartı var.Elinde 970 olan arkadaşlar ile takas etmek istiyorum.Lütfen saçma önerilerle g... Mesaja git »
Yorum için teşekkürler.... Mesaja git »
Silinebilirrans ilan konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba, 03.02.2017 tarihinde H.burada sitesinden 2 tane alındı.Sistem toplamaktan vazgeçtiğim için birini satmıştım diğerini de satıyorum.Ürün orji... Mesaja git »
Ürün Amazon.comdan 22 Temmuz 2017'de alınmıştır.Elime yeni ulaştı.Aynı sürede bir tane daha aldığım için boşa düştü.Sıfır,jelatinleri üstündedir.2 yıl... Mesaja git »
Arkadaşları

DreamEnergy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sıfır Gigabyte 1070 Extreme Gaming fiyat revize
Alıcı: AgustaMangusta
Tarih: 13 Haziran 2017; 20:54:47
Yorum
Teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.120