Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mutlak.Sıfır
Gerçek AdYüksel
Doğum Tarihi15 Mart 1988
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Dursun Ozbek'in yanlislarini sayinca ben.kimseye art niyetli demiyorum. Ustelik o sayilan basarisiz transferlerin basarisiz oldugunu ben de soyluyorum... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Ontivero, Hajrovic nerede arkadaslar? Tarik Camdal var birde sol bek almaya gerek yok. Madem Tarik'a o kadar para vermisiz oynasin. Unal Aysal yonetim... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Bu İngiltere ligi yuzunden oyuncularin piyasasi cok yukseldi. Bir kac sene once bu paralara yildiz oyuncu getiriyorduk vay arkadas.... Mesaja git »
Lisa Su Ryzen Threadripper işlemcilerinin kutu görselini paylaştı başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
G4560 varken alinmaz, al g4560'i ver renderi 6 ayda tamamlasin hem de daha ucuza.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Vergiler, stopajlar, komisyonlar dahil mi hocam? Gecenlerde birisi hesapliyordu bunlari, nikini unuttum simdi onu cagiralim hesaplasin.... Mesaja git »
'Sneijder'i geri getiririm, başka kelleler gider!' başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Disaridan konusmak kolaydir, isin icine girdiginizde sizi de goruruz.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
N'diaye'yi Tolga yerine alabilirsin ama bizim Selcuk'u direkt kesebilecek bir oyuncu almamiz gerekiyor. Imbula iyi olurdu umarim alabilirler.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Biraksinlar N'Diaye'yi falan Imbula olmuyorsa en az onun ayarinda birine baksinlar.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Oncelikle dandik bir telefondan yazdigim icin imla hatalari olabiliyor, yazarken aralara nokta geliyor onlari silmeye ugrasirken ne yazdigimi bile kac... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Evet bjz futbol bilmiypruz bir siz biliyorsunuz zaten. Fatih Terim'i bile burada elestiren hatri ssayilir bir kitle bile vardi sizin gibiler hicb... Mesaja git »
Arkadaşları

-10uR-

Zexial

eyreequel

ultramarinesquad

LeviGerman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir

Mustafa Kemal Atatürk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.133