Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mutlak.Sıfır
Gerçek AdYüksel
Doğum Tarihi15 Mart 1988
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RTX kartlar CAYIR CAYIR tutuşuyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Kahkaha attım ya... Mesaja git »
Tam isabet olmuş. Döviz endeksli fiyat politikanız çerçevesinde ürünlerin fiyatlarını arttırırken, döviz düştükten sonra fiyatların neden indiril... Mesaja git »
Güzel bir gelişme umarım aynı soruşturmayı konsolun fiyatı için de yaparlar. Orantısız bir şekilde artan fahiş fiyattan satılmaya başlanan Xbox One X ... Mesaja git »
Şimdi bu konsol ucuz satılır insanlar Xbox One alır bazıları gelir Xbox One alanlara enayi der. Çünkü mantık benim konsolumda exc oyun var senin konso... Mesaja git »
AMD Radeon RX 590 ve AMD Ryzen 7 3700U Fiyaskosu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Katılmıyorum evet perfoemans anlamında beklentilerinin altında olabilir ama fiyata bakarsan bence gayet mantıklı bir kart. Türkiye fiyatı daha belli d... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Fatih Terim fiziksel saldırı yapsaydı daha az ceza alıtdı. Ayıptır ya 10 maç nedir?... Mesaja git »
AMD Radeon RX 590 duyuruldu: İşte özellikleri ve fiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Gtx 1060 sahipleri ne çekti be arkadaş! Önce Rx 580 tokatı koydu kart Rx 570 seviyesine geldi şimdide bunu çıkararak iyice gömdü kartı ayrıca bu kary... Mesaja git »
[Galatasaray 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaş Burak Yılmaz yujlayıp gönderdiniz Umut'a kaldınız şimdi de Burak Yılmaz'ı geri istiyorlar.... Mesaja git »
Rx 580 varken insanlara Gtx 1060 önermek başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Battlefield V'deki performanslara bakın arkadaşlar bakalım Nvidia düzeltebilecek mi?... Mesaja git »
Microsoft Obsidian Entertainment ve inXile Entertainment'ı Satın Aldı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Halen daha exc diyorlar ya, Microsoft Xbox Pc yapacak oyunlarını çatır çatır satacak sen de var olan 3-5 exc oyununla az ötede git takıl. Ben şahsen e... Mesaja git »
Arkadaşları

Chucky_Horror

judas28

-10uR-

c moltisanti

ne diyorum

Zexial

eyreequel

ultramarinesquad

Son of the Wind

Celonfix

LeviGerman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir

Mustafa Kemal Atatürk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203