Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mutlak.Sıfır
Gerçek AdYüksel
Doğum Tarihi15 Mart 1988
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Ben bu bölünde "Galatasaraylıymış gibi" davrananların olduğunu düşünüyorum. Bununla ilgili bir kanıtım yok ama yorumları okuyunca hissiyat o... Mesaja git »
AMD Radeon RX Vega mobile gelebilir başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Yav he he bir bitmediniz...... Mesaja git »
Buralarda çok ciddi fake hesapların dolaştığını düşünüyorum. Yönetimin bu konuda bir şey yapması lazım. İnsanlar doğru düzgün bilgilenemiyor, işi bile... Mesaja git »
Feghouli gayet iyi bir tansfer katkısı da oldu, Fatih Terim'de koşay kolay vazgeçmez. Denayer'de aynı şekilde.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Birisi de çıkıp "acilen sol bek alınsın" demiyor arkadaş bu nasıl iştir!! 11!1... Mesaja git »
Şu trolleri ciddiye alip cevap yazan var, yav arkadas yapmayin ya. İnsanlar bunlar yuzunden dogru duzgun bilgilenemiyor bile.... Mesaja git »
AMD RYZEN 2 (EFSANE LİDERLİK İCİN YENİLENİYOR)ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
AMD: Nerede kalmıştık...... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ndiaye iyidir ama Galatasaray seviyesinde oynuyorsan futbolunu daha başka bir seviyeye getirmelisin. O şu an bunun sıkıntısını yaşıyor ki şimdiki hali... Mesaja git »
1060 fiyatları aldı başını gidiyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
237 Watt tuketiyor. Ayrıca Dx 12'de Vulkan'da Vega 56 daha iyi o kadar da olur.... Mesaja git »
1060 fiyatları aldı başını gidiyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Vega 56 1070'le gayet kafa kafaya gidiyorlar Amd kötü çıkış yapmadı sadece geç çıkış yaptı. İnsanlar üst seviyeden Nvidia kart satın aldıkları için pe... Mesaja git »
Arkadaşları

-10uR-

Zexial

eyreequel

ultramarinesquad

LeviGerman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir

Mustafa Kemal Atatürk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.344