Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mutlak.Sıfır
Gerçek AdYüksel
Doğum Tarihi15 Mart 1988
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
24 Ocak 2017 Büyük Galatasaray Protestosu |YÖNETİM İSTİFA| başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Kardeş şu dediklerin hiçbir şekilde mantığa oturmuyor. Ffp anlaşmasını 2 yıl yapmasını, devre arasında çöpleri doldurmasını, Prandelli muhabbetini ne... Mesaja git »
24 Ocak 2017 Büyük Galatasaray Protestosu |YÖNETİM İSTİFA| başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Tamamen senin mantığına göre konuşuyorum adaylığını koyup mücadele etseydi taraftar zaten arkasında olmaz mıydı? ... Mesaja git »
24 Ocak 2017 Büyük Galatasaray Protestosu |YÖNETİM İSTİFA| başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Sen hatırlamıyon galiba Aysal seçime gitti aday olmadı başka projelerim var dedi. 2014 yılında alığın adamları gönderebilmek için para ödemek zorunda ... Mesaja git »
Galiba bu Aysalcı tayfa sadece Real Madrid'e 4 tezahüratını hatırlıyor şampiyonlar liginden gelenden geçenden yediğimiz "4'leri" hatırlamıyor. Fenerba... Mesaja git »
Galatasaray'ı yönetmek bu kadar kolay mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Galatasaray'ın başına ne Ünal Aysal ne de Dursun Özbek gibi yöneticiler değil bu kulübün geleceğini somut projelerle planlayan, alt yapısını çalışır h... Mesaja git »
AMD FreeSync 2 karşınızda başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Mesela Rx 480'e crossfire koymasaydı, Vulkan ve Dx 12'de bu kadar performans artışı olmasaydı, şu sattığı kartları min 300 dolardan satsaydı, satın a... Mesaja git »
Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Aynen... Gelenler : Hajrovic (Grasshoppers), Umut Gündoğan (Bucaspor), Salih Dursun (Kayserispor), Alex Telles (Gremio), Koray Günter (Borussia Dor... Mesaja git »
Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Galatasaray'da oynayan bir oyuncunun defansta nasıl pozisyon alması gerektiğini teknik direkt mü anlatacak? Böyle bir oyuncunun Galatasaray'da ne işi ... Mesaja git »
Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Riekerink'in oyuncu değişkliği konusunda geç kaldığı doğru katılıyorum ama bahsettiğiniz hava topları konusunda mutlaka çalışıyorlardır bu bizim savu... Mesaja git »
Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Herkes garip bir şekilde umudunu kaybetmiş, ben takıma güveniyorum güvenmeye de devam edeceğim. Nasıl ki bu takımın kötü oynadığı dönem varsa iyi oyna... Mesaja git »
Arkadaşları

Zexial

eyreequel

ultramarinesquad

Sertan-57

LeviGerman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir

Mustafa Kemal Atatürk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.145