Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lifelessant
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Çeşme
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Selamlar hocam , Teşekkür ederim bilgi için. Dreamboxta ne gibi ayarlar yaptınız m3u olarak mı kaydettiniz listenizi ?... Mesaja git »
PS4-İZMİR Grubu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Merhabalar arkadaşlar, Bakıyorum da yeni nesil ile beraber İzmir'den PS4 almaya niyetli çok kişi var.Bu konu altnda toplanırsak hem ilk... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Teşekkür ederim hocam deneyeceğim. Birde geçen gün IPTV simple client'in epg hizmeti ile ilgili bir yazı yazmıştım. Kullandığınız bir epg hizmeti var ... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam günaydın , Vu+ programı ile streaming yaptığınızı yazmıştınız yanlış hatırlamıyorsam. Streaming için hangi cihazı kullanıyorsunuz acaba ? Dre... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Alınık Fifa18 pri Psn plus pri... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Merhabalar , MrMc üzerinden iptv simple client ile ilgili ayarlarımı yapmaya devam ediyorum. EPG diye bir konudan haberim oldu, iptv eklentisi kulla... Mesaja git »
PS4 Pro 1 TB Chassis EUR Black ve Hori tac pro(SATILIK-indirim) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
VATAN(İSTANBUL) FATURALI 25.08.2017 (garanti mevcut) SATILIK PS4 pro 1 kol(beyaz) ve hori tac pro Faturasız(Yurt dışı alım ve hiç kullanılmadı) Kutu i... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Yine eksik okumuşsun hocam. Listeyi Aykut Kocaman'dan değil yönetimden istemişler. Yönetimde karşılıksız bırakmayarak listeyi paylaşmış... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam ben gse kullanıyordum iptv için. Sizin söyleminizden sonra sildim hemen programı. Şu anda mrmc kullanıyorum iptv için çok memnunum denemenizi ta... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arayüzde çok değişiklik var mı hocam ? Sizin tavsiyenizle MrMC satınalmıştım. Yarın Infusenin 1 aylık bedava kullanımı bitecek kartımdan parayı çekec... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: gkhanyalcin
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086