Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AIchera
Bir Önceki Kullanıcı AdıLifelessant
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Çeşme
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kim ki bu futbolcu hocam ?... Mesaja git »
Dün tazminat alıyormuş dedim diye adamların babasına sövmüş gibi hakaret ettiler. Şimdi gelmiş hak hukuk savunuyorlar. Kimse tazminatını almasın demiy... Mesaja git »
Evet Aykut Kocaman’ın teknik direktörlüğünü beğenmiyorum. Ortalama bir teknik direktör olduğunu düşünüyorum. Onun yerinde başka kim olsa bu kadar taha... Mesaja git »
Afedersiniz de siz kimsiniz ki şeref haysiyet kelimelerini ağzınıza alabiliyorsunuz ? Tanımadığınız bir kişiye nasıl hakaret edebiliyorsunuz ? Karşıl... Mesaja git »
Tanımadığın insanları yalancılıkla itham etmeye utanmıyor musun ? Sende bende kulübün içinde değiliz! İkimizde okuduğumuza duyduğumuza göre yorum yapı... Mesaja git »
Aykut hocamız bir yıllık ücretini alıyormuş. Aykut hoca adamcılar bilsin istedim. Spor programlarını izliyorum sürekli cumartesi Ali Koç sayın hocamız... Mesaja git »
Yorumlayan arkadaşlara teşekkürler. Aykut Kocaman kalmasında kim gelirse gelsin İlk döneminde de sevmiyordum , şimdide sevmiyorum. Bir kere ge... Mesaja git »
SON DAKİKA! FENERBAHÇE’DE YENİ ADAY PUEL! Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, teknik direktör Claude Puel ile görüşmek için Fransa’ya git... Mesaja git »
Bütün kanallar atıp tutuyor. Aykut İnce itiraf gibi bir açıklama yaptı. Comollinin kaldığı yeri sadece Ali Koç biliyor. Ne duyum var nede aldığımız ha... Mesaja git »
Aykut Kocaman'ıda kovsalarda gidip feneriumdan alışveriş yapsam.... Mesaja git »
Arkadaşları

arslan0058
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: gkhanyalcin
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Hakkında
Eski Nick : Lifelessant

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125