Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lifelessant
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ali hocam medic olarak oynayacağım büyük ihtimal. Sırf uçak avlayacaksan yakınlarında olayım sizi öldürürlerse ben kaldırırım ... Mesaja git »
Sırf senin yüzünden youtubede bf1 de uçaktaki pilot nasıl vurulur videoları izliyorum hocam. Öyle bir şey çok düşük ihtimal gerçekleşirse bile videoya... Mesaja git »
Doktor hazır abi. Ds4 ün şarjını doldurdum. İğnemi , steteskopumu aldım. İnternette sorun çıkmazsa bu gece sunucudayım.... Mesaja git »
KODAMANLAR TR(PS4) FİFA 17 TURNUVASI KURALAR ÇEKİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Herkese günaydın arkadaşlar. Cumartesi , pazar ve pazartesi büyük ihtimal müsait olacağım. Benfica ile maçları tamamlamış olurum büyük ihtimal.... Mesaja git »
Günaydın herkese.Güncellemeden dolayı giremedim dün. Dün gece tamamladı güncellemeyi bugün gireceğim inşallah.... Mesaja git »
Valla ben üyelik başvuru yaparken çoktan üye olmuştu abi yanlış görmediysem. ... Mesaja git »
Birlik başvurumuzu yaptık KDM birliğine başvurdum. Sıhhiyeci için bu özellikte güzel olmuş.Adamın yanına giderken geç demesi çıldırtıyordu. YENI ... Mesaja git »
KODAMANLAR TR(PS4) FİFA 17 TURNUVASI KURALAR ÇEKİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arkadaşlar selamlar , işlerimden dolayı hafta sonuna kadar müsait olamayacak gibiyim. Aksi bir durum olursa buradan yazarım. Hafta sonu maçlarımızı ya... Mesaja git »
Abi öldür de öldürelim! Kaldır de kaldıralım! Çok gaza geldim ganyotçu gibi oldum. [DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?v=SI2R1OTIGz0]... Mesaja git »
Cuma günü için bütün planlarımı iptal ettim. Son dönemde youtube de takip ettiğim yegane youtuber oyuna gelecekmiş. BF1 ayarlarını falan Jabba izleyer... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: gkhanyalcin

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078