Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lifelessant
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Serhat ben Ps4 ü sattım kardeşim. Bir aya kalmaz alacağım kendime bir pro )) yakında görüşürüz... Mesaja git »
★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bütün arkadaşlarım ps4 te. Xbox One X acayip kafamı karıştırıyor. Alsam mı acaba ?... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Günaydın. Şu saatten sonr BF1 in toparlanması zor. Bir sürü yeni oyun çıktı , çıkacak.Daha ww2 gelecek... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oooo herkes başka oyuna kaçtı yani :) Oynasınlar oyunlarını sorun yokta eskiden buraya gelir herkes 2 kelam yazardı selam sabah artık oda yok. Bende p... Mesaja git »
Hayırdır ? Bir süre giremedim foruma birşeyler mi oldu cidden ? Yoksa sadece yenge mi kızıyor ?... Mesaja git »
Şerif abi nerelerde? Barcelonadan kesik yemiş Arda Turan gibi oldu. Ortalıklarda yok... Mesaja git »
Selamlar , buralar tarlaya dönmüş... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kasada 100 milyon dediği QNB ile imzalayacakları sponsorluktu. Neymar transferine sallayınca araştırılmalı para aktarıyorlar oraya deyince katarlılar ... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Günaydın... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şike yaptık diye kupayı teslim eden takımın taraftarları gelmiş burada bize şikeci diyor. Komik mi ? İronik mi anlamadım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: gkhanyalcin
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094