Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lifelessant
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Hocam okumaya başlayınca noluyor dedim kendi kendime... Mesaja git »
SPOR SALONUNDA GÖRDÜĞÜM KIZLA NASIL TANIŞABİLİRİM? başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Hangi şarkı hocam o Ben Kıbrıs'ta yaşıyorm hergün duyuyorum bu şive ile konuşmaları o yüzden ilgimi çekti :)... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Aykut ; Sorun Josef ve Topalın yanyana oynaması değil , öndekilerin skor yapamaması demiş. Artık bu adamın futboldan anladığından şüphelenmeye başladı... Mesaja git »
SPOR SALONUNDA GÖRDÜĞÜM KIZLA NASIL TANIŞABİLİRİM? başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Hocam Kıbrıs'lılık var mı ?... Mesaja git »
Hazır gitmişken şu Sosa'yıda alsalar.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ya Allah aşkına yapmayın Souza kim Topaldan iyi olacak. Bu adam hangi takımda bizde kaldığı kadar kalmış. Kim bizim kadar para vermiş. 2 kere Portoya ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Aykut'çular çıkmış piyasaya... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam 4. maddeye kadar çok iyi gidiyordun. 4. maddeden sonra sizinle aynı fikirde değilim. Souza'nın neresi iyi orta saha cidden anlamıyorum. Yukarıda... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam cidden Aykut'un oyun anlayışının değişeceğine inanıyor musunuz ?... Mesaja git »
Souza sadece sağa sola oynuyor ileri çıkmıyor dediğimizde bizi linç ediyorlardı. Yine tekrarlıyorum Souza değil 8 milyon 1 milyon etmez. Vitor efendin... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: gkhanyalcin
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.082