Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lifelessant
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hayatımda ilk defa bu kadar çok kendi takımımız Fenerbahçe'yi yereceğim diye; Bjk seviciliği yapan Fenerbahçeliyi bir arada görüyorum. RVP yi eleş... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Kendi adıma takımı desteklememek söz konusu değil. Ancak Aykut'un yönettiği takımı izlemek istemiyorum. O yüzden sadece formamı alıyorum, Avrupa maçl... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Aykut Kocaman gelecek dedikleri günden beri maç izlemiyorum. Gelirse ben yine önümüzdeki sene formamı alır hiç bir maçı izlemem. Yukarıda arkadaşın bi... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
[b]İnşallah hem avrupada başarılı, hem sezon sonunda 4. yıldızı takacağımız bir sezon olacak. Yeni sezonun tüm Fenerbahçelilere kupalarla dolu ve hay... Mesaja git »
Splitfish Frag FX Shark - PS4 Lisanslı Mouse ve Nunchuk! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar, konusu açıldı mı göremedim. ÇOOOOK uzun zamandır bekliyordum ben bu ürünü. son bi süredir takip etmiyordum ümidi kesmiştim ama sanırım ge... Mesaja git »
Herkese günaydınlar.... Mesaja git »
YaralıBereli idolüm! ... Mesaja git »
Yanlış hatırlamıyorsam dün forumda bir konu açılmıştı. Özellikle superonline fiber kullananların sorunu yurtdışında kiralanan hatların kalitesizliği. ... Mesaja git »
Hocam selamlar. Sorunun kaynağını bulabilmeleri için tracert görmek istemeleri normal. Sırasıyla aşağıdakileri uygulayıp görüntüleri gönderirsen sen d... Mesaja git »
Bu arada ping'ten şikayet eden arkadaşlar Sacit'in karşısına çıkmazsa iyi olur. Kendisi avrupa serverlerinin üst katında oturuyor. (NL/Rotherd... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: gkhanyalcin
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094