Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AIchera
Bir Önceki Kullanıcı AdıLifelessant
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Çeşme
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Şu anda spotçulardan kutulu almak daha ucuza geliyor.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Oyunu aldıysan sorun olmaz hocam. Ama maalesef şu saatten sonra alacak arkadaşlar 299,00 tl ye alacaklar.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Ve store fiyatı güncellenir. Ön siparişle oyuna sahip olan şanslı kişilerden değilseniz an itibariyle oyunun TR Store fiyatı 299,00 TL olarak güncell... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
İlk trolü kesip oyunu kapatmak zorunda kaldım. Oyunun vuruş hissi çok güzel. Ama büyük trolde beni rahatsız eden şey sürekli ayağına vuruyoruz ama san... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Dün akşam 1 saat kadar deneme fırsatım oldu. İlk troll de ölen tek ben miyim ?... Mesaja git »
Sevgili Aykut hoca değil miydi ? Vardar maçı sonrası kaçıp giden. Gelseydi de iki kelime etseydi. Kimi suçlarsa suçlasın en azından konuşsaydı.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Artık youtube de girilmiyor. Müzik dinlemek için girdik adam video koymuş boss fight diye. Bu konuda hassas olanlar dinleyeceği müzikleri googleden ... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Haklısınız oyun açılmadan netlik kazanmayacak . Ancak dediğim gibi oyunun üzerindeyken aşağı tuşuna basınca store bölümü var oradan eklentilere bakınc... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Şimdi oyun menüsünde tekrar baktım bende bu şekilde. Sadece sec hakkında görünüyor zırhlar kalkanlar.... Mesaja git »
Bu arada şimdi baktım. Pri hesap ile ekstralar görünmezken , sec hesap ile 7 tane ekstra görünüyor . Yani deluxe hediyelerini sadece seç hesap kullana... Mesaja git »
Arkadaşları

arslan0058
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: gkhanyalcin
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Hakkında
Eski Nick : Lifelessant

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078