Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kadir_74
Gerçek Adkadir
Doğum Tarihi15 Haziran 1985
MeslekS.M.M.M.
Konumİstanbul,Sancaktepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 94
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sanırım ''Türknet Rüyası'' bitmek üzere... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bende 2 aydır turkneti kullanıyorum hiç bir sorun yaşamıyorum... daha önce ttnet 10 mb veremediği yerde adamlar vdsl ile 35 mb hız vermekte hatta 50 b... Mesaja git »
Twitter da tt olsa efsane olur o zaman sesimiz tüm Türkiye de duyulur daha önce internet protestosu da olduğu gibi... Mesaja git »
İYİ Kİ ZAMANINDA ALMIŞIM DEDİĞİNİZ ŞEYLER başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Msi 1070 almak istemiyorum çok pahalı diye 1750 tl civari idi ve nintendo switch 1000 liraya aldım amerikadan... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Switche Anadolu yakasında cihaza yazılım atacak bir yer var mı... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Anadolu yakasında bu cihazı kıracak bir yer var mı... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Oyunları nasıl indiriyoruz acaba... Bugün bakırköy de bir mağaza ya sordum 300 tl fiyat çekti yaptırmayı düşünüyorum bu fiyatlarla oyun almak anca hay... Mesaja git »
2K - IPS - G-SYNC - 144HZ Monitör Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
o paraya ips çok zor bulursun... Mesaja git »
2K - IPS - G-SYNC - 144HZ Monitör Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
http://www.hepsiburada.com/dell-s2716dg-27-1ms-hdmi-display-qhd-g-sync-oyuncu-monitor-p-BD805156?magaza=Gameekstra bu ekranı alabilirsin... Mesaja git »
Android den Iphone a geçişte rehber ve whatsapp geçmiş alma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Takip... Mesaja git »
Android den Iphone a geçişte rehber ve whatsapp geçmiş alma sorunu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Arkadaşlar selamlar, Htc One M7 den Iphone X e geçmiş bulunuyorum. Ancak yapamadığım ya da anlamadığım iki konu var, bilen arkadaşlar yardımcı olabili... Mesaja git »
Arkadaşları

bartinli74

ugur_kk

ahmetKeser1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Msi G45 Gaming - Core I7 4770k - Msi Gtx 1070 Gaming X- Samsung 850 Evo 250 Gb SSD - C.master 212x- 2*8Gb DDR3 Kingston Savage - Gigaworks G500-Creative XFi Titanium-Play Station 4 - Steelseries Siberia 200 - Htc 10 - Nintedo Switch
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
core i5 750
Otomobil
Skoda
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Ses Sistemi
Creative
Hakkında

CREATIVE X-FI TITANIUM PCI-E + CREATİVE GİGAWORKS G500
SAMSUNG BX2350 2 MS 23"
İNTEL CORE İ5 750,ZOTAC GTX 660 TI AMP ED. GIGABYT P55 UD2, 8GB DDR3

Htc 10
PS4+Nintendo Switch

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125