Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ekyerli
Gerçek AdEmir Kaan
KonumAntalya, Turkey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ofis Kullanım Amaçlı Performanslı Notebook Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Merhaba,bi üstteki bilgisayar gerçekten çok hoşmuş aslında 2800'e kaçırılmıcak bir bilgisayar.Ben bütçeyi önemsemedim ihtiyaçlarını karşılayacak minim... Mesaja git »
Lenovo 510, Acer E5-774G, Asus X550VX ve MSO GL62QD başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam şu sıralar asus x550vx çok revaçta bende arkadaşlarıma tavsiye ettiğim bilgisayar hiç eleştiri duymadım.Bi kaç kişi adaptörü de kocamanmış dedi... Mesaja git »
LENOVO 510 VS ASUS DM028DC başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam bence de lenovo bana da biraz kötü gibi göründü asusun x550vx serisi güzel bak.Bende şu sıralar öneri isteyen arkadaşlara şu modeli öneriyorum b... Mesaja git »
Max 3500 tl laptop önerileri başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam şu günlerde 3k civarı piyasanın en iyi bilgisayarlarından birisi.http://www.hepsiburada.com/asus-x550vx-dm324d-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5gh... Mesaja git »
K556UQ VS MSİ Cx62 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam öncelikle işlemcilerinin özellikleri farklı asus 7.nesil u serisinde yani minimum enerjide çalışıyor.Performans bakımından biraz seni üzebilir a... Mesaja git »
Karşılaştırma yardım lutfen..gtx 950m 2gb ve gtx 950m 4gb başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam benim bilgisayarım asus X550JX-XX171D aldığımda 4 gblık ram vardı,fakat bilgisayardan istediğim verimi alamadım ara sıra donuyordu hatta,ben bir... Mesaja git »
Karşılaştırma yardım lutfen..gtx 950m 2gb ve gtx 950m 4gb başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ekran kartinda ramden daha belirgin oluyor bu fark... Mesaja git »
Karşılaştırma yardım lutfen..gtx 950m 2gb ve gtx 950m 4gb başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sen ikinciyi al olmazsa ram takviyesi yaparsin... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar,bi kaç arkadaşım bu işlemcilerin sonunda ki harflerin ne anlama geldiğini sordu bana.Bakındım böyle bir bilgi göremedim forumda be... Mesaja git »
MSI GL62 Hakkıdna başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
hocam şu sıralar gözüme gp62m çarpıyor.Stoklarda bitik vaziyette gelince belki fiyatında bir oynama olabilir ama şu fiyat aralığında ki iyi oyun bilgi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.191