Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
talia253
Gerçek AdTayfun Kaya
KonumSakarya,Serdivan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çift ekranlı Vivo Nex Dual Display Edition duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
OnePlus 6T mercek altında: Çok hızlı, daha iddialı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
z580 ram yükseltme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Z580'nin işlemcisi de çıkıyor peki biraz daha üst bir işlemci taksam olur mu ?... Mesaja git »
z580 ram yükseltme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
635m Ekran kartı ve 120 GB SSD var ek olarak... Mesaja git »
z580 ram yükseltme konusunu başlattı (bir ay önce)
Bilgisayarım 6 senelik ve çok donuyor. Chrome ile beraber oyun falan açtığım da kasım kasım kasılıyor. Ram'den olduğunu düşünüyorum. 4 GB 1600 Mhz... Mesaja git »
Güncelleme: Türk Telekom'dan tarafımıza ulaşan bilgiye göre durumun sözleşmeye aykırı olmadığı, sözleşmede 5Mbps yazmasına karşın Türk Telekom'un kull... Mesaja git »
Sözleşmede şunu belirtmesi lazım TT'nin: "Bu uygulanacak yeni durum 01.01.2019 başına kadar kullanıcıların lehine bir durumdur." Ama bunu yazmayıp 1 A... Mesaja git »
Halen aleyhlerine. Çünkü 2019 başında AKK kalkacak ve hiç bir şekilde hız düşürülmesi yapılamayacak. Bu şekilde değiştirilen uygulama ile halen AKK'yi... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2.0.0.4 yeni gelen sürüm ama bende bir değişiklik göremedim... Mesaja git »
İki ekranlı ZTE Nubia X resmi olarak tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2 ekran olması güzel lakin önde kamera olmaması bazı soru işaretlerini getiriyor. 2. ekran ne kadar işlevsel ? Görüntü kalitesi ne kadar iyi ? Görüntü... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094