Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Gsaray_uAs
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 6 gün 23 sa. 20 dk. kaldı.
Gerçek Adfatih aslan
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
tamam neyse birader gece gece kırmayalım birbirimizi herkesin görüşü ayrıdır iyi geceler der kaçarım... Mesaja git »
Adam ekmek parası için yapmış ne yani Birde şunu kalın kafanıza sokun kızlara davranış biçiminden bahsediyorum... Mesaja git »
Ulan göz6 yarışmasından kuyruk acısı olanlar buradan bernaya sarıyor ulan berna Hepsini Teker Teker yollayacak bence boşuna çırpınmayın... Mesaja git »
Neyin yalanı çoğunluğu sağlamışlar diye yalancı damgası vuruyorlar bak oda sana yalancı diyor bak bu da sana yalancı diyor ogeday kavga sırasında Del... Mesaja git »
Bir değil iki survivor şampiyonluğu olan Turabi den ogeday hareketleri gördünüzmü Şampiyon dediğin Turabi gibi olmalı Ogeday kıvrağı gibi değil... Mesaja git »
bir kız bana hakaret etsin vursun dürtsün susar giderim bir erkeğe bu yakışır ogedayın yaptığı o hareketleri 10 yaşındaki kızlar yapıyor birde bir er... Mesaja git »
Ogedayın bu günkü hallerini görünce ben utantım kız gibi kıvırtmaları kendine erkek diyorsa kıza kafa tutmalar diklenmeler bu nedir arkadaş Adam Oge... Mesaja git »
PTT Kart Kullanan ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hepsini Geç Enpara kullan sorunsuz para yatır çek para gönderilsin çek hiçbir ücret yok 0 en azından başın ağırmaz... Mesaja git »
Süperonline internetim 7 gündür yok acil yardım dostlar başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
AKK yüzünden hızım düştü yeni aya geçtim hızım aynı aradım hızınız maximum 4 destekliyor dediler zivanadan çıktım dedim en son ay hız testlerinin resi... Mesaja git »
Artes Tablet Teknik Servis Beni Şok Etti başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Hocam geçmiş olsun valla sansung telefon servisi beni sinir hastası etmişti işlerine geldikleri gibi davranıyorlar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.090