Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Gsaray_uAs
Gerçek Adfatih aslan
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 12 dk. önce
Son giriş tarihi: 2 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK GALATASARAY FENERBAHÇE MAÇI başlıklı konuya yorum yazdı (12 dk. önce)
15 tl olanda Gs fb maçı varmı içinde... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 dk. önce)
Gs fb 15 standart yayın enpara hemen ödeme pm maç başlıyor acil... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (49 dk. önce)
GS-fb 15 tl standart yayın arıyorum enpara ödeme yapılır acil pm atın... Mesaja git »
Çöpe Atılan 3 Cins Güvercin başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
iş yerinde saldım uçuyor dar alanda takla atma manevra yeri yoktu o yüzden bilemiyorum vereceğim kişi sultangazide müstakil evi var çok kaliteli güzel... Mesaja git »
eyvallah cevapların için dostum 2-3 gün bende kalsın sahibi çıkarsa veririm yoksa satacağım galiba ... Mesaja git »
vallaha telefonu yeni şarja taktım sabah ilk işim resim atmak atmayan **** olsun... Mesaja git »
ayaklarında kırmızı halka gibi metalden numaralar var D0057876 yazıyor mahallede soruşturuyorum güvercin besleyen varmı sadece yaşlı bir amca vardı c... Mesaja git »
valla ben kuşlardan anlamam veteriner ve komşum dedi resimlerini watsaaptan güvendiğim yakınıma attım onları bana gönder 5000 tl hemen hesabına gönder... Mesaja git »
Çöpe Atılan 3 Cins Güvercin konusunu başlattı (16 sa. önce)
Arkadaşlar dün Çöp atmak için evin ordaki çöp konteynera gittim orta boy kolinin içinde hareket anladım kedidir diye dürttüm çıksın çöp arabası alması... Mesaja git »
turkcell sarı kutu fermuarlı kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Rezalet kulaklık 4 tane aldım puanlarımı kullanmıyordum dur gitsin dedim gerçekten boşa gitti ama şöyle birşey var kulaklıktaki arka delikleri tıkayın... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078