Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
y.yukar
Bir Önceki Kullanıcı Adıfusuyrakuy
Gerçek Adyusuf yukar
Doğum Tarihi22 Kasım 2000
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Öğrenciyim internete girebilmek pdf vb. dosyaları açabilecek yazıcı kullanabileceğim giriş seviye bir laptop önerisi istiyorum.... Mesaja git »
Sportive de Çığ Gibi Büyüyen İndirim Kampanyası Başladı! başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Merhaba,https://www.sportive.com.tr/nike-u-nk-dry-cush-crew-3pr-corap bu üründe indirim yapmanız mümkün mü ? siyah gri ve beyaz renkli olanından satın... Mesaja git »
incehesap üzerinden 13 eylülde corsair marka ram satın aldım 2 hafta sonra bulabildim ancak ramlerimin bozuk olduğunu vb aksadı biraz değişim talep ed... Mesaja git »
Yeni topladığım pc cpu kırmızı led yanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Fazla titiz olunca insanın başına daha çok geliyor böyle şeyler msi servis koymayımı unuttu m2ssd vidasını adam çaldımı vatanbilgisayarmı çaldı bilemi... Mesaja git »
Yeni topladığım pc cpu kırmızı led yanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
servise yollarken vardı vidam fakat geri koymayı unutmuşlar anakart üzerinde somun var. yeni bir tane almam gerek. incehesap a kargoladım ramleride... Mesaja git »
İşlemci: Ryzen 5 2600 (başka parçalar ile denendi %100 çalışıyor.) Anakart MSI B450 Gaming Plus (Servis tarafından BIOS güncellendi ve görüntü alındı... Mesaja git »
Yeni topladığım pc cpu kırmızı led yanıyor konusunu başlattı (5 ay önce)
-pc bileşenlerim kasa:corsair carbide spec 04 psu:corsair vs650 80+ işlemci:ryzen 5 2600 anakart:msi b450 gaming plus ram:corsair vengeance lpx (2x8) ... Mesaja git »
FAN SATIN ALMA REHBERİ - KASA FANLARI - ÖZELLİKLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
100tl bütçem var corsair air spec04 için fan önerirmisiniz stock kasayla gelen fanı arkaya taktım hava girişi için bir fana ihtiyacım var... Mesaja git »
corsair carbide spec-04 hava soğutma konusunu başlattı (5 ay önce)
pc bileşenlerim kasa:corsair spec 04 psu:corsair vs650 80+ ekran kartı:msi armor gtx 1070ti monitör:benq xl2411 144hz 1080p işlemci:ryzen 5 2600 anaka... Mesaja git »
gtx1070ti için topladığım pc uyumlu mu? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yardıma ihtiyacım var. kasada ön kısımda 1 adet fan var. 1 adet fanı egzos fan olarak arkaya taksam öne 2 tane fana ihtiyacım olacak tavsiye akıl veri... Mesaja git »
Arkadaşları

Finn Mertens

gravelyn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141