Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hozkara42
Gerçek AdHASAN ÖZKARA
MeslekMuhasebeci
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[sizer=blue]2015 Hediye Satın Alma Rehberi Dosya Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Şansımızı Deneyelim Ya Çıkarsa... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Daha önce yüklemiştim bir bakın isterseniz Sayfa 38 Ayrıca Aliminyum Çerçeve aldım siyah onunla birlikte daha bi havalı oldu Onunda fotoğrafları... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Ben Bakır yani Bronz renk kullanıyorum gayet güzel. Benimkinde kasa açıklığı da yok. Renk olarak kesinlikle tavsiye ederim... Mesaja git »
Çoook Teşekkür Ederim, Daha İyileri Senin Olsun İnşallah... Mesaja git »
Daha Çok Mutlu Oldum Şimdi... Mesaja git »
Teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun inşallah Bende sony center dan alacaktım ama mersinde fırsatım olmadı geç saatte aldım telefonu son güze... Mesaja git »
Yanlışlıkla yazmışım düzelttim 14W46 Yazıyor... Mesaja git »
Kaçıncı Hafta Olduğunu Tam Bilmiyorum Yazayım Bilgileri TYPE:pm-0800-bv FCC ID:py7pm-0800 IC:4270b-pm0080 Baktım arkada açıklık sa... Mesaja git »
Aslında benim kafamda beyaz almak vardı ama sonunda bunu aldım Pişman değilim Tavsiye de ederim... Mesaja git »
Çooook Teşekkür Ederim Uzun süre kullanırım İnşallah. Bunlar da Resimler http://img.donanimhaber.com/upfiles/1933370/3777406f-3756-42a6-a... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
★ SONY XPERIA Z3 ★

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094