Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sa ve as
Gerçek AdSa Ve As
KonumKahramanmaraş,Elbistan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 25 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
M2[singapur] ana konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Giriş yaptım singapur'a ama 3-5 pazardan başka bir şey yok :(... Mesaja git »
Lag olduğunu sanmıyorum çünkü 1. köyde meydana geliyor bu kasma ve pazarları kapattığım zaman kesiyor.... Mesaja git »
GM60 Led Projektör İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Cihazı hâlâ kullanıyor musunuz ? Ayrıca sormak istediklerim cihaz şuan sağlam durumda mı ? lâmbâ parlaklığında bir düşme var mı , ve son olarak bu ürü... Mesaja git »
İmperia.bz Global Farm Server 1-120 Yeni Sistemler başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende başlamayı düşünüyorum bu sunucuya başladığın zaman buradan yazarsan başlayabiliriz yardımlaşmalı şekilde oynayacak arkadaşlar olursa da lonca ku... Mesaja git »
Halâ oynuyor musun SG da ?... Mesaja git »
Rubinum metin2'de akıl olmaz derecede kasıyor benim bilgisayarım anlayamadım gitti. Hiç bir pvp de veya TR de kasmayan Pc Rubinumda deli gibi kasıyor.... Mesaja git »
Google'dan Resimlere Bakmak Ne Kadar Güvenlidir? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Pc'de antivirüs programı varsa problem olmaz , eğer ki yoksa problem olabiliyor çünkü bir çok fotoğraf sitesi virüslü hele birde cinsel içerikli video... Mesaja git »
Telefonda Wi-Fi 'ye bağlanıyorum ama internet çok yavaş başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Wi-Fi ağına başka bir cihaz ile bağlanıp hız testi yapar mısınız (Hız testinden kastım speedtest değil kendiniz sitelere giriş hızını gözlemleyin) , b... Mesaja git »
Bir ara banada olmuştu sorunun hat değerlerimin düşük olduğundan kaynaklandığını söylediler 16Mbps hızı 8Mbps düşürdüler kopma sorunu düzeldi. Ayrıca ... Mesaja git »
Gsm frekansları? yükseltici/tekrarlayıcı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Genellikle UMTS(3G)2100 Mhz /4G gibi sinyallerin az çektiği bölgelerde Turkcell/Vodafone 2G yani 900 Mhz çeker Türktelekom ise DCS 1800 Mhz'dir anlatı... Mesaja git »
Arkadaşları

Byvagabond

comedyone

BerkinAKTAŞ

Mafalay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Selâmün Aleyküm Ve Aleyküm Selam
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063