Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WooR
Bir Önceki Kullanıcı Adısa ve as
Gerçek AdSa Ve As
KonumKahramanmaraş,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tercih nasıl yapılır, yardımlarınızı bekliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bulabildin mi ben de bu sorunun cevabını arıyorum yardım edebilecek biri yok mu ?... Mesaja git »
MEMLEKETTEKİ GENÇLERİN %90'I YURTDIŞI DÜŞÜNÜYOR başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Kardeşim bu kadar içilir mi be ? Git bir kahve yap kendine gel sonra konuşalım.... Mesaja git »
Allah yardım etsin bu millete, bu haberleri gördükçe durumun vahimliğini her geçen gün dahada iyi anlıyorum.... Mesaja git »
Dolar 5.24 Şaha Kalktı başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Allah'dan belanı mı istiyorsun devletimiz bizi bedava uçuruyor daha ne istiyorsun nankör herif... Mesaja git »
Dış mihraklar... Mesaja git »
AKP ve RTE eskiden ekonomiye yönelik iyi eylem planları hazırlayabilirken şuan ki yapılan açıklamalar günü geçiştirmeye yönelik yapılan hareketler. Eğ... Mesaja git »
PROJEKSİYON FAN SORUNU BAKABİLİR MİSİNİZ ? konusunu başlattı (18 gün önce)
Elimde acer x112 model 2700 lm projeksiyon cihazı var, cihazın sorunu şu malum yüksek güçlü lamba olduğu için çok fazla ısınan bir cihaz, cihazı çalış... Mesaja git »
ABD AMBARGO UYGULUYOR TÜRKİYE ELEŞTİRİYOR konusunu başlattı (19 gün önce)
ABD'nin ambargolarına karşı Türk hükumetinin yaptığı tek şey Twitter hesaplarından ABD ye sözlü olarak çocuksal eleştiriler ve yandaş medya kanall... Mesaja git »
Cevap: Benzin ve motorine yarından geçerli olmak üzere zam yapıldı başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Idr1907 Senin gibilere en ufak zerre kadar hakkım varsa haram, zehir, zıkkım. Gerçi sen şimdi farklı bir dine mensupsundur haram, helal kavramları se... Mesaja git »
Sen hayatta de her şeyi bu kadar abartır mısın ? Tamam düşüş var ama sanki saniyede 1 lira düşüyor gibi başlık atmışsın.... Mesaja git »
Arkadaşları

Byvagabond

comedyone

BerkinAKTAŞ

Mafalay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
No Life
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094