Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dreamcast83
Gerçek Admurat kaya
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Iphone 8 64 gb 4.099 tl sevgililer günü özel başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaş amerika fiyatı 599 dolar diyorsunda ama amerika fiyatı o bize gelirken 599 dolardan gelmez çünkü vergili fiyat o bizim kendi vergimiz var ona ... Mesaja git »
Organize Işler 2 Netflixte Yayında başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Olacak iş değil arkadaş hadi ben neyse sinemia kullanıyorum ama bir 3 hakkımdan birini bu filme kullandım birde netflix üyeliğimde var bilseydim gitme... Mesaja git »
Iphone 8 64 gb 4.099 tl sevgililer günü özel başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaş telefonlara bu kadar para verilmez marka takıntınız olmasın internetten izliyorum şu telefonun özelliklerinden daha iyi özelliklere sahip tele... Mesaja git »
Turk.net Davetiye Paylaşım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1 ay ücretsiz internet için Davet kodu:CLQ51YC45GDF Davet linki:https://turk.net/p/CLQ51YC45GDF/... Mesaja git »
PlayStation Büyük Yılbaşı İndirimleri Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yahu arkadaş ne diye illa nvidia tarafından örnek veriyosunuz amd var maksat oyun oynamak kalkıpta gtx2080 gibi kartlar almaya gerek yok seni tat... Mesaja git »
Siz benim dediğimi anlamadınız ben size diyorumki firmalar ülkeye göre fiyat ayarlaması yapabiliyor The witcher 3 oyununun türkiyede uc... Mesaja git »
Yahu arkadaş neyin tartışmasını yapıyosunuz hala diyosunuz yok şurada 60 dolar yok 60 sterlin benim the witcher 3 den örnek vermemin sebebi dijit... Mesaja git »
Oda doğru konsol fiyatlarıda uçtu gitti dolar kuru ne kadardan hesaplıyolarki hele xbox one x fiyatı 2700 tl ile çıkış yaptı türkiyede ... Mesaja git »
Yada bu vergi olayını bizim bu türkler abartıyo ne kadar geldiğini bilmiyorum ama bu oyun fiyatlarına acil düzenleme gelmesi lazım.... Mesaja git »
Yahu arkadaşlar 60 dolar 60 euro diyorsunuzda o fiyatlar avrupa amerika için olan fiyatlar yani vergili fiyatlar onların vergisi bizi ılgalamaz b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078