Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rastaman77
Gerçek AdBatuhan Karaman
KonumBursa,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Debriyajı lüzumsuz çok kullanmak hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arabayı stop edince gelen tepkiler yüzünden oluyor sanırım bu durum. Bırak stop etsin 5 10 kere nerede debriyaja basman gerektiğini daha iyi kavrarsın... Mesaja git »
Survivor 2018 (100k mesajı atana ödül) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bu programlar keyifli vakit geçirelim diye onu anlatmaya çalışıyorum bu kadar adama sinirlenip hakaret etmeye gerek yok turabi ve acuna paralar yatıyo... Mesaja git »
Survivor 2018 (100k mesajı atana ödül) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Keşke döverim diye girmeseydin cümleye... Mesaja git »
3. kez şampiyon yapmazlar adamı turabi onu biliyor ya bu taktiği tutacak yada 3 4haftaya elenip gidecek... Mesaja git »
Survivor 2018 (100k mesajı atana ödül) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Şu adamlarda o kadar mantık aramayın tv programı sonuçta... Mesaja git »
Benim aklımın ucundan geçmiyordu supplement almak. Tavuğun fiyatı artmış 150yi görünce en kötü ne olabilir diye aldım alanların çoğunun benim gibi old... Mesaja git »
Tadı kötü değil tek söyleyebileceğim o şuanlık. 199tl olmuş yakın fiyata alternatifi var artık... Mesaja git »
Nutrich Prorich Whey geldi daha önce optimum gold kullanmıştım tadı güzel. Protein gaz yapıyor sanırım optimumla o konuda etkisi aynı oldu... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [08 TEMMUZ 2018] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
21 temmuza ertelendi diye gördüm net bir bilgi var mı?... Mesaja git »
Survivor 2018 (100k mesajı atana ödül) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Anti kahraman gibi bir şey adam. İzleyici olarak hoşuma gidiyor herkesin ona kıl olduğunu kendide bilip sayıları aldığında o hareketleri... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102