Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Loklikelance95
Gerçek AdSemih Öztürk
Doğum Tarihi27 Ekim ****
MeslekYok
KonumIstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bugün polis otobüsünde GÖZALTINA ALINDIM ... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Polisler haklı sen cbaskaninin yada Başbakan'ın mitinginde şüpheli tavırlar sergilemiş eleştiri vb neyse kimin ne olduğu bilinmezken bebegnin üstüne b... Mesaja git »
Özür hayırlı satıslar :)... Mesaja git »
istanbulmu ?... Mesaja git »
Kabin Memuruyum sorusu olan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
YANLIS ANLAMA AMA KABİN MEMURU THY İÇİN SIRF TORPİL DÖNÜYOR DİĞER FİRMALARDA GEÇERLİMİ BENDE HAVALİMANINDA ÇALSIIYORUM BU ARADA... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
telefonu alacagım çok fazla yorum var genel bakamadım ama iyi deniyor lamalımıyım sizde ısınma problemi şarj sorunu vb deniyor migrosa gidip alacagım... Mesaja git »
note 4 alacagım telefondan memnunmusnuuz arkadaşlar... Mesaja git »
Polislikten istifa edip üniversiteye hazırlanmak başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
bende yeni memurum polis olup suan pilotluk okuyandından tut hukuk mezununa pdr okumakta olandan 7 dil bilene kadar mevcut bu meslekte hepsi bos adam... Mesaja git »
[Satıldı] Kancalı Bıçak | Gece | Görevde Kullanılmış başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
güvelirnir satıcı tarafımca alınmıstır... Mesaja git »
Fanobet Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Dipnot halledemedkm kimlik atmama ragmen tekrar istediler on arka ?? ... Mesaja git »
Fanobet Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
:) tataca degil güzel kardeşim olay su 400 euro yaptım çektim simdi 600 yaptım çektim 700 e çıkınca toplamda 3 bin euroya yakın kastım neden şimdi yap... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.104