Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Loklikelance95
Gerçek AdSemih Öztürk
Doğum Tarihi27 Ekim ****
MeslekYok
KonumIstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
KREDİ ÇEKME YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
simdi kredi kartı asgarisini yatırıcam sonra hesapta ekside olmam kjredi çekmeme engelmi çekip kapatmayı düşlünüyorum... Mesaja git »
KREDİ ÇEKME YARDIM konusunu başlattı (14 gün önce)
MAAŞ KARTIMDA EKSİDEYİM MEMURUM İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKİP KAPATMAK İSTİYORUM KREDİ ÇIAKRMI BANA BİRDE EKSİYE DÜŞTÜGÜM MAAŞ KARTIMDA O BORÇ FAZİŞİZ ÖDÜYRU... Mesaja git »
ALINIK G SHOCK ga1000 red konusunu başlattı (bir ay önce)
ga1000 red arıyorum özelden yazarsanız bana piyasa iyatından düşük arıyorum tabikiSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
İPOD NANO 4. NESİL 16 GB başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam fforum dısı sattım bi arakaşa letgo üzerinden kusura bakmayın... Mesaja git »
İPOD NANO 4. NESİL 16 GB başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İPOD NANO 4. NESİL 16 GB konusunu başlattı (bir ay önce)
ELDEN TESLİM ETMEK İSTİYORUM PİL DURUMU İYİ 8 SAAT GÖTÜRÜYOR EN AZINDANSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Ipod nano 2. Nesil 16 gb konusunu başlattı (bir ay önce)
16 gb nano 2. Nesil mp3 ve kablo ile verilecektir son fiyattir elden acil bahcelievler gungoreb tarafi mobilim ozelden atablrm resim... Mesaja git »
[SATILIK]M9 Bayonet | Boreal Forest (Minimal Wear) [Float :%13.50658] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ahhaa isine gelmedi hocam ben acikca herseyi yazdimmi oraya yazdim tamamdjr bilin yeter verirmi vermezmi 10 saat sonra gel parani almi der bilemem... Mesaja git »
[SATILIK]M9 Bayonet | Boreal Forest (Minimal Wear) [Float :%13.50658] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Guvenilir satici degil ben zamaninda awp icin sozlendim bu arkadasla parayi yatirdim sabah 9 da aksam 8 de bana donus yapti gec c3vapliyor surekli dol... Mesaja git »
Casio g shock ga 110cb konusunu başlattı (2 ay önce)
Japonyadan bir arkadasa aldirdim isteyen aklinda soru isareti olan saatciye getirip teyit ettirebilir ben teyit ettirdim dostta olsa guven kontrole en... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.111