Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
carpediemrcp
Gerçek AdRecep Ercan
Doğum Tarihi7 Ocak 1991
MeslekSosyolog
KonumKütahya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Merhabalar uzun bir sürenin ardından. Arkadaşlar en acemi olduğum konu oda kokusu. Acaba Eser Bey'in hangi oda kokusunu önerirsiniz. Odayı boğmayacak ... Mesaja git »
Üniyi bitirince kızlar sıra(!) mı oluyor? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
4. üniversiteden mezun olacağım. Sıralanan tek şey borçlar..... Mesaja git »
2019 Telsiz Kullanım Ücreti 2.32 TL oldu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kulağımın arkası boş kaldı biraz da o taraflara...... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhabalar. Erkek listesinde denemediğim çok az parfüm kaldı. Sürekli farklı koku alma isteğimden evde koku arşivi oluştu. Bu nedenle yenilerini ekl... Mesaja git »
YAĞLI SAÇLAR İÇİN NE ÖNERİRSİNİZ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Şampuanla çözülür mü acaba? Bende 2 saatte yağlanma sorunuyla karşılaşıyorum. Cevabını merakla bekliyorum.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, "Paco Rabanne - BLACK XS [XS] Paco Rabanne - Black Xs L'Esces [LEX] Frederic Malle - Musc Ravageur [Musc] " Bilenler bilir... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam nacizhane yorumlayacak olursam; Hermes, ilk başlarda ekşi ve limonumsu kokuyor. Fakat alttan alttan odunsu bir koku geliyor. 1 saat sonra fala... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Günlerdir takip ediyorum birileri şikayet ediyor, birileri açıklıyor. Arkadaşlar daha ucuz fiyatlara parfüm satanlarda var. Eser Bey'in kalitesini bil... Mesaja git »
silinsin. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hobi olarak 2010'dan beri giriyorum bende 1 dört yıllık bitirdim.Şu an o alanda yükseliyorum. Fakat 3 tane de 2 yıllık bitirdim. 4. yü bu sene yaz... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam ben Voulez'i 1 hafta önce aldım ve birkaç gün denedim. Çok bilgili birisi olmasam da, ilk sıktığımda sinek ilacı gibi gelmişti. Yarım saat sonra... Mesaja git »
Arkadaşları

whitewader

Buketbuz

Daisestr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Her şey Naylondandı O Kadar
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Sony

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125