Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FatihFurkanAK34
Gerçek AdFatih Furkan AK
Doğum Tarihi21 Şubat 1993
MeslekMekatronik Mükendisi
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2si1 "İyi kötü çirken" Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
aahahah acayip güldüm buna :D... Mesaja git »
Çekilişle Altın Micro Usb Hızlı Şarj Özellikli Kablo Hediye başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
460... Mesaja git »
S7 de Cat9, Edge de Cat12 diye biliyorum.... Mesaja git »
DxOMark: En iyi kameraya sahip telefon Samsung Galaxy S7 Edge başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
O cihazlar bu listede yok. Çünkü onlar akıllı telefondan çok akıllı dijital fotoğraf makinesi.... Mesaja git »
DxOMark: En iyi kameraya sahip telefon Samsung Galaxy S7 Edge başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
6S Plus'ta OIS var 6S'te yok.... Mesaja git »
Aradaki 1000 TL'ye sadece daha iyi kamera almıyorsun canım kardeşim. Daha iyi kamera , daha iyi ekran , daha iyi batarya , daha iyi işlemci , su geçi... Mesaja git »
LG G4 ve LG G5 karşı karşıya başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Daha iyi ön ve arka kamera Daha iyi batarya Daha ergonomik tasarım Daha güçlü işlemci Su geçirmezlik özelliği Daha hangi geliştirm... Mesaja git »
Samsung Galaxy S7, resmen 21 Şubat 2016'da geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Şişirilmiş bir balon mu ? Snapdragon 801 Qualcomm un şu ana kadar yaptığı en stabil ve güzel işlemci. Isınma konusunda 800 serisinde en az ısınan iş... Mesaja git »
BSC Büyük Yılbaşı Çekilişi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Razer Mamba Chroma ve Fallout 4 (PC) istiyorum.... Mesaja git »
FIFA 16 [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
@xargusx @Vict0ry @sadece50 @musab63 @Leonardo Dicaprio. @serdar6055 Beyler sezon bitti yeni sezonda böyle oldu. Sadece 3 tane yedek var. Diğerleri... Mesaja git »
Arkadaşları

Pacsoutlawz25

emreuyanik9
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.142