Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FroLeM
Gerçek AdErol Demir
KonumSivas,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Red Dead Redemption Türkçe Yama Bilgilendirmesi ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yamanın İptaline Çok Üzüldüm. Keşke İptal Olmasaydı. Yokmu Bu Yamayı Bitirip Çıkartabilecek Bir Kurtarıcı Yokmu!!! Yokmu!!!... Mesaja git »
Marvel's Spider-Man İnceleme Puanları başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Gel de halil sezai gibi isyan etme Son anda türkçe alt yazı yapmaktan vazgeçen ş.rfsz sony... Mesaja git »
Bızzzımle degilsin.. Git öte tarafta oyna çocuk.Hatta sınırımızdan çık başka ülkede oyna.... Mesaja git »
ps4 kırılmıştı diye üzülmüştüm. Daha çok satsın daha çok Türkçe oyunlar çıksın diye feryat figan ediyordum. Şimdi hak ettiklerini anlıyorum. Gün gelec... Mesaja git »
Spider-Man PS4 Yeni Ekran Görüntüleri başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
hele bir kenara çekil dükkanın önünü kapatma... Mesaja git »
God of War: E3 2016 vs. Final Sürümü Grafik Karşılaştırması başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Sony bile downgrade yaptı ya artık ubizort a laf etmem.... Mesaja git »
Vampyr Altı Dakikalık Oynanış Videosu başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Şiit Tosbaha! durduk yere din ile neden dalga geçiyorsun. Şerefsizliğini kendine sakla....... Mesaja git »
Injustice 2 Ninja Kaplumbağalar Oynanış Fragmanı başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Sıkı Bir Ninja Kaplumbağalar Hayranı Olarak Çok Beğendim. Karakterler Bire Bir Orjinaline Sadık Kalmış ve Müthiş olmuş. Şu ana kadar Filmleri Dahi... Mesaja git »
Red Dead Redemption Türkçe Yama Bilgilendirmesi ! başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
bende ps4 olmasına rağmen Sırf Red Dead için ps3 aldım ve oyunu kurmuşum hazırda bekletiyorum oynamıyorum yama çıktığı gibi heyecan ile oynayacağım. s... Mesaja git »
Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Lan bari teselli Olarak Bir iki fragman video bir şeyler yapsalardı hiç biri olmadı oyun içi bir iki resim paylaşalardı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094