Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thanatos13
Gerçek Adh
Doğum Tarihi11 Mayıs 1988
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Valve'ın Bu Yıl Steam'de Yapmayı Planladığı Sekiz Değişiklik başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
valve nin steam için bunlar değilde başka bir yenilik yapması lazım, mesela oyun yapmak gibi.. son zamanlarda steam de ilgi çekecek hiç bir şey yok. b... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ps plus alsam mı artık ya ikidir kendimi ikna edip almıyorum, acaba daha da indirime girer mi? bi ara komple kaldırılacağını duymuştum umarım doğrud... Mesaja git »
BELHANDA YA ZAMMI??? biz dursun'un getirdiği futbolcuların sözleşmelerinde sıkıntı var dedikçe adamlar özellikle gidip en gereksiz olanına zam yapıy... Mesaja git »
hocam cenk'in 25 milyon olayı biraz karışık onu baz alırsak türkiye den yurt dışına transfer yapamayız.... Mesaja git »
neyse ne diyelim yolu açık olsun ozan kardeşimizin, bizim altyapının da artık iyi bir reklamı olur ayrıca.. darısı mustafa kapı kardeşimizin başına.... Mesaja git »
Tarık Çamdal 2. lige gidiyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bir devrin sonu, sözleşmesi sona erdirilmiş... Mesaja git »
belhanda yerine ozan kabak gitti, takımımızı belhanda gibiler kurtaracak ozan gibiler değil.... Mesaja git »
Vagner Love: Beşiktaş'ın bana 5 aylık borcu var başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
sanırım dalga geçiyorsun? maaşından kurtulabilmek için yarısının karşılanması şartıyla anadolu kulüplerine satılacaktı bunu çok net biliyoruz. galatas... Mesaja git »
Vagner Love: Beşiktaş'ın bana 5 aylık borcu var başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
valla bravo vagner'e en doğrusunu yapıyor, fikret bey bize vagner'i vermeyerek ettiklerini beşiktaşa çektiriyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
iwrestledabearonce
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Steam
thanatos13
PSN ID
friday__the_13th
Basketbol
Galatasaray, San Antonio Spurs

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109