Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
endless_liberty
Gerçek AdFatih Al
Konumİzmir, Çiğli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VDSL2 Modeme geçtiğim için kullanmakta olduğum Airties rt 204 Kablosuz ADSL2+ modemimi satıyorum. Temiz kullanılmıştır, hiç bir sorunu yoktur. ... Mesaja git »
Ekran kartı çözülemeyen problem başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Şimdi sorunum %90 ekran kartında %10 farklı bir parçada. Pc açılınca olup olmadık zamanlarda ekran gidiyor. No signal geliyor, res... Mesaja git »
Merhaba, daha 1 yıl olmadı alalı Asus Rx 470 ekran kartı aldım. Oyun oynarken bir süre sonra ne zaman olduğu belli olmamakla beraber görüntü bir anda ... Mesaja git »
RX 580'den Vega 56'ya Geçtim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hayırlı olsun. RX 590 satışa sunulsun, aradaki performans farkına bakarak duruma göre iyi bir indirim yakalarsam Ben de RX Vega 56 almayı düşünüyorum.... Mesaja git »
(Asrock RX580 O.C Alındı) 1800 Tl Ekran Kartı Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hayırlı olsun.... Mesaja git »
Red Dead Redemption II 105 GB Depolama Alanı Gerektiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
105 GB bu kadar büyük ve kapsamlı bir oyun için normal bence, haritanın çok büyük ve dolu dolu olacağı da kesin diyebili... Mesaja git »
İkinci dünya savaşı atmosferini hissedemedim.... Mesaja git »
Yaptığım işlemler: *sürücü yazılımlarını ve windowsu güncelledim ( nvidia 335.37 - 335.23 falan yükledim - windows explorer günc. yükledim. v.s.) ... Mesaja git »
A.C. Milan Taraftar Köşesi #rossoneri başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Milan, Amerikalı iş adamı Stephen Ross tarafından satın alınabilir. Basında pek çok haber var bu konuyla ilgili, Milan'ın satılma ihtimali yüksek görü... Mesaja git »
Arkadaşları

nGo

ozgur0785

exptouch
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Aoc E2343FS 23 İNÇ 1920x1080P LED Monitor Kutulu ve Temiz (290TL)
Alıcı: nuricankaygisiz
Tarih: 17 Mart 2018; 18:50:32
Yorum
Gerçekten çok iyi bir insan ve satıcı. Aldığım ürünün detaylıca tanıtımı yaptı. Güzel bir alışveriş oldu. Gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir insan.
Genel Puan

Ürün: Casper 786N 17 Flat Crt Monitör 20TL.
Alıcı: gardigan
Tarih: 15 Ağustos 2016; 16:32:40
Yorum
Genel Puan

Ürün: Dark Falcon: 3 Fanlı Mid tower Oyuncu kasa 75 TL.
Alıcı: nGo
Tarih: 23 Temmuz 2016; 16:29:27
Yorum
Kendisiyle görüşüp alışverişimizi yaptık. Kendisi beni evinde ağırlayıp kasayı en ince ayrıntısına kadar tanıttı. Güvenilir ve çok iyi bir insan. Bir dost daha kazanmış oldum böylece. Sevgiler abi.
Genel Puan

Ürün: Satılık İntel Core 2 Quad Q9505 temiz işlemci
Alıcı: Honoured
Tarih: 15 Mart 2015; 16:03:59
Yorum
Güvenilir satıcı, tşkler
Genel Puan

Ürün: Satıldı.. PowerColor HD6850 1GB GDDR5 Garantisi henüz bitmedi.
Alıcı: deilmycry_84
Tarih: 13 Ağustos 2014; 23:01:17
Yorum
güzel alışveriş güvenilir arkadaş kendisine teşekkürler..
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105