Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BeyaZenci000
Gerçek Adoguzhan zenci
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rome total war 1 türkçe yama arıyorum konusunu başlattı (bir yıl önce)
arkadaşlar bir sürü türkçe yama mevcut ama ata sözleri türkçe olmuyor üstelik çözünürlük bozuluyor eskiden ata sözlerini de türkçe yapan bir yama vard... Mesaja git »
Çekilişe Katılmak İstiyorum... Mesaja git »
http://img.donanimhaber.com/upfiles/1760982/5affaaf9-fd1c-42a1-aa0a-b851aca196eb.png http://img.donanimhaber.com/upfiles/1760982/7d0bd79b-72c0-4450-... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
hocam ben sosyal medya da gezinmek film izlemek müzik dinlemek için kullanacağım acaba snapchat uygulamasında kamera donuyormu telefon kastırıyor m... Mesaja git »
Xiaomi Mi5 ya da Mi5s almak istiyorum ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
kardeşim rica etsem ön kamerası ile çekilmiş bir kaç görsel atabilirmisin ama telefonu yan tutup da çekerseniz daha güzel olur teşekkürler :)... Mesaja git »
Xiaomi Mi5 ya da Mi5s almak istiyorum ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
sony android kanadının iphonesi gibidir bence performans konusunda tereddüdün olmasın ben senelerdir z1 kullanıyorum 2 sene oldu sinirden duvara çarp... Mesaja git »
ozaman senin telefonun xz bro, ama istersen haziranı bekle çünkü sony yeni telefonlarını tanıtacak... Mesaja git »
HANGİ XİAOMİ ÖNERİRSİNİZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
800 serileri çok mu ısınıyormuş ? şöyle söyleyeyim eğer 800 serisi bulunan bir telefon alırsan 2 sene sonra aynı performansı ile kullanmaya devam ed... Mesaja git »
Apple iPhone SE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
haklısınız zaten sony android kanadının iphone u gibi ama açıkcası telefon işi de bi nevi yatırım gibi oldu, altın yükseliyormuş gibi akıllı telefonl... Mesaja git »
Apple iPhone SE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
dolar düşerse inşallah teknoloji alışverişleri ucuzlar, haklısınız fotoğraf için teşekkür ederim gayet tatminkar görünüyor :D... Mesaja git »
Arkadaşları

oquzcan41

Zodiac Killer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094