Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dark Poison
Gerçek AdHidayet
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 ay önce
Son giriş tarihi: 10 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.50 Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Bildirim silme ozelligi cok sukur gelmis.5 sene sonra geldi neredeyse.Bunu kisa surede getirmek cok mu zor en sevmedigim seylerden birydi biriken bild... Mesaja git »
God of War Limitli Sürüm PS4 Pro Paketi Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Bekledigim kadar guzel cikmadi.Ozel surum konsol ve gamepad konusunda hakkini vermek gerek Ms daha iyi is cikartiyor.... Mesaja git »
Grand Theft Auto VI Söylentiye Göre 2022'de Çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Bu ne ya.Oyun sektorunun komple cılkı cikti.Kesesi dolan doymus firmalar oldugu surece 50 yil bile erteleyebilir oyunu adamlar, adamlarin hakkidir.Ekr... Mesaja git »
The Witcher 2 Xbox One X Güncellemesi Yolda [Güncelleme] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Yeni oyun lazim x1x e adamlar hala bunu anlamaktan uzak.P Spencer oraya buraya roportaj verip duruyor.Susmak bilmiyor adam.Yenilip duran futbol takimi... Mesaja git »
Gran Turismo Sport Versiyon 1.13 Güncellemesi Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Bende severek oynuyorum gt sportu.Gorsel kalite ve surus hissi cok hosuma gitti.Evet eksikleri var ama genel olarak keyifle oynuyorum oyunu.... Mesaja git »
Kingdom Come: Deliverance Bir Milyon Kopya Sattı başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Oyunun digitalfoundry kiyaslama videolarina baktim pc dahil cok ciddi optimizasyon sorunlari var.Konsolda 1.5 2 dakika gibi rezil otesi yukleme sorunl... Mesaja git »
Burnout Paradise Remastered PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Keske bunun yerine Burnout 3 gelseydi yeniden yapim olarak.Serideki en sevdigim oyun ps2 de ne oynardik ...... Mesaja git »
Xbox Live Gold Mart 2018 Ücretsiz Oyunları Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Çöp desen çöpe haksizlik olur.... Mesaja git »
Steam'e KDV Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Aldigimiz nefese vergi ne zaman gelecek?Allah tan 3 bucuk saatte bitmeyen dizilerimiz var en buyuk hobim onlari izlemek(!)Hobi edinmek vs zaten bizim ... Mesaja git »
Kingdom Come: Deliverance'ın İlk Gün Yaması 23GB başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Yakinda oyunlarin ustune yama degil de,yamanin ustune oyun cikacak.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
-Oyunsever-

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203