Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lagaviotta
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Camtasia Studio Sorunu konusunu başlattı (4 ay önce)
Camtasia Studio 8 yükledim. Önce WMASF.DLL ile WMVCORE.DLL eksik dedi. İnternetten indirdim. Bu sefer de "api-ms-win-core-libraryloader-l1-2-2.d... Mesaja git »
Oyun Yapımı İçin Fotoğraf Çekim İzni (Gelin İçeri) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bir flash oyun için bu kadar uğraş değer mi be.... Mesaja git »
Sıra Arkadaşımın Ağzı Kokuyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bir gün patlayıp "Of hoca ağzın koktu!" diyr bağır.... Mesaja git »
GTA Online Kullanıcı Adı Değiştirmek konusunu başlattı (bir yıl önce)
Gta Online'da kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum. Social Club kullanıcı adıyla oynayacağımı zannediyordum ama PSN adıyla oynuyorum. Direk adım soya... Mesaja git »
GTA Online Kullanıcı Adı Değiştirmek (PS3) konusunu başlattı (bir yıl önce)
Gta Online'da kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum. Social Club kullanıcı adıyla oynayacağımı zannediyordum ama PSN adıyla oynuyorum. Direk PSN adım ... Mesaja git »
Canım çok sıkılıyor telefonda oyun yok :( başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Dan The Man. Klasik arcade/platform oyunlarının parodisi. 4 stage'a kadar youtube'da animasyon olarak izliyorsun. Hikayenin devamını sen oynayarak tam... Mesaja git »
Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Bu işlerden pek anlamam benim sistemim yeter mi?... Mesaja git »
31 Aralık 2014 başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
O sular anca seneye gelir.... Mesaja git »
Kıza açılmak istiyorum burama kadar geldi (Üniversite) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Tabi ki bu benim görüşüm ve işe de yaradı zamanında. Kolay açılamayanlar için basit bir yöntem. Kızın hislerini yoklamak için işe yarar. Herkes uygu... Mesaja git »
Kıza açılmak istiyorum burama kadar geldi (Üniversite) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Hemen söyleyip,reddedilmekten iyidir. Yavaş yavaş başlayacaksın. Nasıl uyguladığına bağlı tabi ki. Denenmiştir. Tabi kızın hiç gönlü yoksa yapacak b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098