Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Leopard2A6
Gerçek AdBatuhan Altınlı
Doğum Tarihi24 Eylül 1997
MeslekÖğrenci
KonumAnkara, Elmadağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MSI Coil Whine Sorunu | MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Benimde RX 480'imde de cw sorunu vardı ama geçti.Kullandıkça bobinler yerine oturuyo.CS:GO'da yüksek fps de bile ses gelmiyo artık.Tavsiyem kulaklık t... Mesaja git »
Nvidia 1000 Serisi CS:GO incelemesi [GTX 770 Daha Performanslı Çıktı] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Öncelikle herkese merhaba, Böyle bir inceleme yapmamın temel sebebi gtx 1000 serisi ne kadar güçlü olsa da temel fps değerlerinin işlemci yükü altın... Mesaja git »
Paneli 144Hz yapınca GPU Memory Clock 2000Mhz oluyor. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Evet başlıkta yazdığım durum söz konusu. 60Hz modunda 300Mhz'e düşüyor boşta, fakat 144Hz'ye aldığımda 2000Mhz'den aşşa inmiyor. GPU RX 58... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2 servis sağlayıcı değiştirdim birinde en fazla 3 diğerinde en fazla 4 mbit gördüğüm için hatlardan mı yoksa servis sağlayıcısından mı öğrenmek istedi... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beyler TTNet ve D-Smart ile sözleşmem 8 mbit olmasına rağmen maksimum 4 mbit gördüm toplam 4 seneden beri.TurkNet'e geçsem bu durum düzelir mi ? Çevre... Mesaja git »
OYUNLARDA TURK GORUNCE GIZLENIYORUM başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Senle vakit harcıcağımı mı sanıyon ?... Mesaja git »
Bot 460 saat oyunu var gelmiş olmucak tabi diyo... Mesaja git »
Sana denk gelmedi diye öyle bişey olmucak mı ?... Mesaja git »
CS:GO'da Türk olduğumu öğrendiklerinde ''Erdogan Erdogan'' diye sövmeye başlıyolar... Mesaja git »
Ukrayna'ya Gidiyom 4 gün güncelleyecem başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu konuda yalan oldu heralde... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
MSI B250M GAMING PRO - I5 7500 - ASUS STRIX RX480 - CORSAIR 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz CL14 Dual Kit -
WD 3.5" 1TB - ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W - Arctic Freezer 13 CO CPU Cooler - ASUS 23.6" VS247HR 2ms - Logitech G105 - Evga Torq X5 Gaming Mouse - Snopy Rampage SN-RW1 7.1 Kulaklık -
SteelSeries QcK Medium Gaming Mouse Pad

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125