Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Leopard2A6
Gerçek AdBatuhan Altınlı
Doğum Tarihi24 Eylül 1997
MeslekÖğrenci
KonumAnkara, Elmadağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Firma sahibine o belgenin fotoğrafını yolladım fakat bu işlere bakan kişi benim onlara iade için yolladığım numarayı mı istedi yoksa onların bana redd... Mesaja git »
Kargo firmasıyla görüştüm adam açtı bütün gelişmeleri gösterdi bana fakat yazılı veya fotoğraf olarak bi kanıt istediğimde veremeyiz dediler.Sonuç ola... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - KARAR LEHİME ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Firmanın kurucusuna mesaj attım o yardımcı oluyo fakat çalışanlar cins.Aradılar bu sefer monitör bizde değil eğer teslim almadıysanız ürün açıkarttırm... Mesaja git »
AMD™ Adrenalin Edition 18.6.1 Beta başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
17.7.1'de kaldım beyler sizce güncelleyim mi yoksa böyle kalsın mı ?... Mesaja git »
ViewSonic XG Gaming Monitörler başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
XG2530'u nasıl bilirsiniz ?... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - KARAR LEHİME ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Edit Böyle bi mesaj geldi fakat müsait olmadığım için arayamadım fakat işleme koyulacak gibi... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - KARAR LEHİME ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aklıma geldi fakat özel firma sonuçta bakalım... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - KARAR LEHİME ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bir Edit daha Tebligatın teslim alınıp alınmadığını sormak için aradığımda kim olduğunu bile sormadan hayır almadık diyip kapattılar.Bende sormak içi... Mesaja git »
Daha önce incelemelerime denk geldiyseniz bu konuda ne kadar detaylı ve takıntılı biri olduğumu fark etmişsinizdir. Paneller hep incelemek istediğim ... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - KARAR LEHİME ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bana karar çıkarsa parayı veririz demişlerdi.Olmadı icraya veririm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
MSI B250M GAMING PRO - I5 7500 - ASUS STRIX RX480 - CORSAIR 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz CL14 Dual Kit - WD 3.5" 1TB - SAMSUNG 850 EVO 250 GB SSD - ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W - Arctic Freezer 13 CO CPU Cooler - ASUS XG258Q 24.5" @240Hz - Logitech G105 - Razer Deathadder Elite - Snopy Rampage SN-RW1 7.1 Kulaklık - Corsair MM200 Medium Mouse Pad

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109