Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Leopard2A6
Gerçek AdBatuhan Altınlı
Doğum Tarihi24 Eylül 1997
MeslekÖğrenci
KonumAnkara, Elmadağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - Monitörüm sorunlu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu firmadan bi şey alıpta iade etmek istediğinizde hakkınız olmasına rağmen iade almıyolar... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - Monitörüm sorunlu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
1 ay sonra okulum bitiyo inşallah tatile yeni monitör ile girerim... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - Monitörüm sorunlu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İşin kötüsü 1 hafta sonra 2 ay olcak... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - Monitörüm sorunlu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merak eden var mı bilmiyorum fakat ''Savunması İstendi'' de kaldı... Mesaja git »
ASUS 24,5" XG258Q 1Ms 240Hz alınır mı fikri olan? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Asus XG258Q kullandım fakat daha önce hiç 144 veya 240hz monitör deneyimim olmadı onun rengi şöyledir bunun renk kalitesi böyledir diye yorum yapamıca... Mesaja git »
İnternet ile kaç yılında tanıştınız ? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
97 doğumluyum 2004 yılında tanıştım galiba Dayım masaüstü bilgisayar getirmişti eve... Mesaja git »
Gameekstra Sancılı Arızalı Ürün ve Teknik Servis Süreci başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Benimde Gameekstra'dan başım ağrıdı.Başkalarının başı ağrımasın.Bende monitörle uğraşıyorum.200 lira daha ucuz diye aldım keşke almasaydım.Gerekirse p... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - Monitörüm sorunlu başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
İade de sıkıntı çıkardıklarını ürünü aldıktan sonra öğrendim malesef... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - Monitörüm sorunlu başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bana karar çıkarsa değiştiririz dediler inşallah sizin dediğiniz gibi olmaz... Mesaja git »
GameEkstra İade,Değişim Kabul Etmiyoruz - Monitörüm sorunlu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Normalde bugün saat 11'de savunma istenmesi için ayrılan süre dolmasına rağmen (bildiğim kadarıyla en fazla 1 ay) internet sitesinde hala ''Savunması ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
MSI B250M GAMING PRO - I5 7500 - ASUS STRIX RX480 - CORSAIR 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz CL14 Dual Kit -
WD 3.5" 1TB - SAMSUNG 850 EVO 250 GB SSD - ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W - Arctic Freezer 13 CO CPU Cooler - ASUS XG258Q 24.5" @240Hz - Logitech G105 - Evga Torq X5 Gaming Mouse - Snopy Rampage SN-RW1 7.1 Kulaklık -
SteelSeries QcK Medium Gaming Mouse Pad

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188