Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
***Respect***
Gerçek AdEmre
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bizim PSN İngiltere'ye bağlı olduğu için sanırım Sterlin üzerinden hesaplanıyor fiyatlar. Ancak, "Döviz endeksli fiyat politikanız çerçevesinde ürünl... Mesaja git »
KEMİK İLİĞİ ÖDEMİ NASIL GEÇER ? (MR SONUCU EKTE) başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Geçmiş olsun.... Mesaja git »
Çok güzel bir gelişme, birlikten kuvvet doğar. Hakkını arayan eninde sonunda kazanır.... Mesaja git »
14 Kasım Dünya Diyabet Gününde Apple’dan tavsiyeler başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Canan Karatay hocamız foruma gelmiş... Mesaja git »
Hollanda da Türk usulü düğün konvoyuna ceza yağdı. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bunların vatandaşlıklarını iptal etsinler, ondan sonra bir daha yapan çıkıyor mu bakalım... Mesaja git »
Fallout 76 İlk Gün Güncellemesi 51GB başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu işin suyu çıktı. Kesinlikle bilinçli yapıldığını düşünüyorum. İnsanları kutulu oyunlardan yavaş yavaş soğutup, ikinci el oyun piyasasını öldürecekl... Mesaja git »
Yazılar Olsun Hastaneye Gittim Param Olmadıgı İçin Atıldım... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yeni Türkiye işte böyle bir ülke. Nüfusunun çoğunluğu arap yalakası olunca sonuç bu oluyor. Artık bu ülkede Türklerin görevi arap efendilerine hizme... Mesaja git »
Buda Oldu | Suriyeliler Parti Kurmaya Hazırlanıyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bizim millet araplara tapıyor. Bu parti kurulsun, bütün ümmetçi kesim bu partiye oy atar, cennete gideceğiz diye kendini avutur.... Mesaja git »
Monster'da Bu Hafta - Tomb Raider başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Haftaya da CS 1.6 oynarsınız... Mesaja git »
Erdoğan'ın Aldatılma Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Aynen. Benim asıl merak ettiğim, ne zaman "Kılıçdaroğlu beni aldattı" diyecek... Mesaja git »
Arkadaşları

brampr

JaSoN_

Harkul

Plunder

Asisvénia

Kerim5100
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: The Godfather - Coppola Restoration (DVD)
Alıcı: Veterozer
Tarih: 24 Mayıs 2018; 14:12:26
Yorum
İletişimi dört dörtlük, dürüst bir arkadaş. Yaptığımız alışverişten memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.
Genel Puan

Ürün: Adidas Value Neo 3 Stripes
Alıcı: Marjinalyus
Tarih: 17 Mayıs 2018; 18:21:43
Yorum
güvenilir ve sattığı ürünlere temiz bakan biri. aldığım ürün fotoğraflardaki gibiydi.
Genel Puan

Ürün: (Kutulu) Mirror's Edge/ COD 4/ C&C Generals
Alıcı: Asisvénia
Tarih: 18 Ocak 2017; 19:19:27
Yorum
Cok ilgili ve guvenilir bir arkadas dusunmeden alisveris yapabilirsiniz fiyat konusunda da yardimci oldu ayrica hizli kargo icinde ayrica tesekkur ederim..
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PRO 2000
Mobil cihaz
Apple iPhone 5, Apple iPhone SE
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC, PS3
TV
Philips
Klima
Arçelik
Tablet
Apple iPad Air
Notebook
Asus N56DP
Basketbol
Los Angeles Lakers

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156